پایان نامه ارشد مدیریت بحران

پایان نامه ارشد مدیریت بحران

در پایان نامه مدیریت بحران هدف از پژوهش بررسی نقش آموزش و فرهنگ سازی در مدیریت بحران ، می باشد . در این نوع پایان نامه می خوانیم که انسان ، ضمن بهره گیری و استفاده از مواهب زیبای طبیعت و لذت بردن از آن گاهی با حوادث ناخوشایند نیز روبرو می گردد. این اتفاقات که نه تنها لذت زیبایی هارا از او سلب می کند بلکه گاهی امید به زندگی را از او می گیرد و او را به قهقرا می برد. در این نوع پایان نامه برخی از حوادث قابل پیش بینی هستند اما برخی دیگر از حوادث ذکر شده در انواع پایان نامه مدیریت بحران به صورت غیر قابل پیش بینی می باشد وقتی انسان با این حوادث روبرو می شود و زندگی او رابه نابودی می کشاندبه این باور می رسد که باید تسلیم سرنوشت شود و آن را بپذیرد در پایان نامه ارشد مدیریت بحران ذکر شده که  اگر نمی توان از حوادث و اتفاقات جلوگیری کرد می توان ضایعات آن را کاهش داد که با استفاده از علم و فناوری و فرهنگ سازی ،حداقل ضایعات مالی و جانی را میتوان در برداشته باشد. در پایان نامه ارشد مدیریت بحران روش مورد استفاده در پژوهش از نوع توصیفی می باشد . نتایج انواع پایان نامه مدیریت نشان می دهد که آموزش مستمر و مناسب در کاهش ضایعات جانی و مالی تاثیر بسزایی دارد.

نویسنده: حاجی زاده

تاریخ انتشار2016.11.15

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد مدیریت

مقاله ISI

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:۱٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٦ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد جغرافیا

پایان نامه ارشد جغرافیا

در پایان نامه ارشد جغرافیا هدف, شناخت زلزه خیزی ایران و مطالعه و بررسی برخی از مناطق زلزله خیز کشورمان است. نوع تحقیق در این نوع پایان نامه با توجه به کابرد Gis در شناخت بررسی مطالعه و کنترل مدیریت بحران زلزله در مناطق مختلف میباشد.بر این اساس نتایج پایان نامه جغرافیا با بررسی های اسنادی و میدانی و نیز روش شناسی توصیفی تحلیلی در ابعاد اقتصادی اجتماعی محیطی مورد بررسی می گیرد. نوع تحقیق در پایان نامه ارشد جغرافیا از نوع توصیفی -تحلیلی است که از طریق بررسی منابع مکتوب و جست و جوی رایانه ای مقالات علمی در پیشینه نگاشته های مرتبط با موضوع تهیه و تنظیم می گردد. در این نوع پایان نامه می خوانیم که زلزله سالانه خسارت های زیادی در کشور های مختلف به بار می آورد و گروه های انسانی را از جنبه های مختلف مادی و معنوی در معرض آسیب قرار میدهد. در تحقیقات این نوع پایان نامه می خوانیم که ایران از نظر میانگین سالانه بیشترین تعداد مطلق جمعیت در معرض خطر زلزله در جایگاه هفتم آسیا و سیزدهم جهان قرار دارد با توجه به واقع شدن ایران برروی یکی از دو کمبرند زلزله خیز جهان و وجود گسل های فراوان وقوع زلزله در فلات ایران امری طبیعی است. در پایان نامه ارشد جغرافیا ذکر شده که ایران جزء ده کشور بلاخیز است که زلزله مسبب بیشترین تلفات انسانی در آن میباشد و گفته شده که ایران ششمین کشور زلزله خیز دنیا است. در تحقیقا حاصل از این نوع پایان نامه می خوانیم که وجود گسل ها و زلزله های متعدد در ایران نشان میدهد چون ایران بر روی کمبرند زلزله واقع شده است و گسل هی فراوانی در آن وجود دارد داده ها و اطلاعات صحیح و درست و جامع از وضع موجود سیستم اطلاعات جغرافیاییمیتواند مبنای تصمیم گیری افراد باشند و زمینه را برای مکان یابی علمی تر امکان اسکان موقت که از معضلات مهم کلانشهر های ما هستند را فراهم آورد.

نویسنده: حاجی زاده

تاریخ انتشار2016.11.15

انجام مقاله ISI

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد جغرافیا

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:۱۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٦ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه حقوق خصوصی

پایان نامه حقوق خصوصی

مبحث فرزند خواندگی یگی از مباحث مورد مطالعه در پایان نامه حقوق خصوصی است. فرزند خواندگی در طول تاریخ سابقه طولانی دارد و در پایان نامه ارشد حقوق ذکر شده است  که این امر در نظامهای حقوقی کنونی دارای شرایط و آثار متفاوتی است.در مطالعات انجام شده در پایان نامه ارشد حقوق می خوانیم که فرزند خواندگی در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به رسمیت شناخته نشده است. در این نوع پایان نامه میخوانیم که در نظام حقوقی اسلام فرزند خواندگی به عنوان نهادی که تمامی آثار قرابت نسبی را داشته باشد رد شده است. اما در پایان نامه حقوق ذکر شده که سرپرستی از کودکان بی سرپرست مورد تاکید است. در این نوع پایان نامه ذکر شده که اجرایی شدن قوانین مربوط به فرزند خواندگی تحت هر عنوانی, فرزند خواندگی و یاحمایت از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست می تواند به عنوان یک عنصر مهم در استحکام خانواده مطرح شود. در پایان نامه ارشد حقوق ذکر شده که حضور فرزند در خانواده های بدون فرزندموجب گرمتر شدن کانون خانواده و پررنگتر شدن زندگی این کودکان می شود.

نویسنده: حاجی زاده

تاریخ انتشار2016.11.16

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد حقوق

مقاله ISI

 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:۱۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٦ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

یکی از موضوعات مورد مطالعه در پایان نامه ارشد مهندسی شیمی مدلسازی فرآیند انتقال حرارت در محیط متخلخل است. در این نوع پایان نامه محیط متخلخل به عنوان یکی از کاربردی ترین محیطها معرفی شده است.و یکی از کاربردهای مهم این محیط که در بسیاری از پایان نامه های علوم مهندسی مثل پایان نامه ارشد مهندسی شیمی, پایان نامه عمران و پایان نامه مهندسی مکانیک انتقال حرارت توسط این محیطها است. در این نوع پایان نامه جهت شبیه سازی از نرم افزار کامسول استفاده می شود. در این نوع پایان نامه امکان تعامل این نرم افزار با سایر نرم فزارها همچون متلب و کتیا می باشد.

نویسنده: حاجی زاده

تاریخ انتشار2016.11.14

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد مهندسی شیمی

انجام پروژه نرم افزاری

مقاله ISI

 

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۸:٤۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٤ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد مرتع و آبخیزداری

پایان نامه ارشد مرتع و آبخیزداری

در پایان نامه ارشد مرتع و آبخیز داری بررسی بهره برداری صحیح از اراضی مرتعی مهمترین هدفی است که در این نوع پایان نامه دنبال می شود. مراتع بیش از نیمی از مساحت کشور را به خوداختصاص داده اند. در پایان نامه ارشد مرتعداری این علم را به عنوان علم اداره پایدار اکوسیستم های مرتعی معرفی کرده اند. دراین نوع پایان نامه سعی شده به راه های بهره برداری صحیح از این اراضی که منجر به بهبود آن می شود پرداخته شود. در پایان نامه مرتعداری محقق با شناسایی مشکلات مرتع و مرتعداری در ایران  سعی در کاهش این مشکلات و افزایش بازده این اراضی می کند. روش تحقیق در این نوع پایان نامه معمولا به صورت توصیفی است.

 

نویسنده: حاجی زاده

تاریخ انتشار2016.11.14

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد مرتع و آبخیزداری

مقاله ISI

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۸:٤۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٤ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی

پایان نامه ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی

یکی از موضوعات متداول در پایان نامه ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی مبحث انتقال ژن به گیاهان است. در این نوع پایان نامه به طور معمول علت انتقال ژن ایجاد یک ویژگی جدید به گیاه است.در پایان نامه ارشد زیست شناسی یکی از موضوعات روز دنیا  تولید واکسنها از گیاهان است. در این نوع پایان نامه مراحل انتقال ژن در گیاه به منظور تولید داروی گیاهی بسیار حایز اهمیت است. روش شناسی, میزبان پذیری و مزایا و معایب داروهای گیاهی مهمترین دغدغه های حال حاضر در پایان نامه ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی است. در نتایج پایان نامه ارشد زیست شناسی می خوانیم که با ارایه این روش و پیشرفت آن ممکن است تولید بسیاری از مواد دارویی ارزانتر, راحت تر و قابل دسترس تر شود. همچنین از دیگر مزایای ذکر شده در این نوع پایان نامه این است که این روش خطر آلودگی با مواد عفونت زا,سموم و ویروسها را ندارد.

نویسنده: حاجی زاده

تاریخ انتشار2016.11.14

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد زیست شناسی

مقاله ISI

 

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۸:٤٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٤ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد معماری منظر

پایان نامه ارشد معماری منظر

یکی از عناصر مورد مطالعه در پایان نامه ارشد معماری منظر تاثیر رنگ بر روی محیط و انسانهاست. از رنگ در پایان نامه معماری منظر به عنوان عاملی که نه تنها باعث شادی انسانها شده بلکه موجب ایجاد زیبایی در در بافت شهری می شود.رنگها تاثیرات عاطفی و روانی زیادی بر روی اشخاص می گذارند از این رو روانشناسی رنگها در پایان نامه معماری منظر بسیار حایز اهمیت است. با توجه به بررسی اثر رنگها در نتایج پایان نامه معماری منظر می خوانیم که در نگاه اول رنگ غالب یک شهر به چشم انسان می آید به همین منظور در پایان نامه معماری منظر رنگ بافت شهر می تواند تاثر بسیار زیادی در متمایز کردن آن شهر داشته باشد. در توضیحات پایان نامه با مضمون رنگ می خوانیم که عنصر رنگ نقش تعیین کننده ای در حیات روانی و عاطفی انسانها دارد و با کاربرد درست آن در فضای شهری می تواند آرامش روحی و بصری زیادی  را برای افراد به وجود آورد.

نویسنده: حاجی زاده

تاریخ انتشار: 2016.11.08

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد معماری منظر

مقاله ISI

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۸:۳۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٩ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد علوم قرآنی

پایان نامه ارشد علوم قرآنی

یکی از موضوعات مورد مطالعه در پایان نامه ارشد علوم قرآنی ارایه روشهای کاربردی مناسب جهت آموزش قرآن می باشد. در پایان نامه ارشد علوم قرآنی هدف اصلی فراگیری تخصصی قرآن است چرا که قرآن نقش بسیار مهمی را در شناخت اسلام ناب ایفا می کند. نگارش پروپوزال پایان نامه در این رشته اغلب به صورت توصیفی است. در برخی از موارد نیز موضوع پایان نامه و هدف آن بررسی  برخی از پدیده های علمی در قرآن است. به طور مثال در قرآن از بسیاری از پدیده ها یاد شده است و این درحالی است که این پدیده ها سالها بعد از نزول قرآن توسط پژوهشگران کشف شده است که ارایه پایان نامه در این حوزه برای بسیاری از خوانندگان مسلمان و غیر مسلمان جذاب است و اکثر این پژوهشها به صورت ارایه مقاله ISI در سطح جهانی انتشار پیدا می کند. 

نویسنده: حاجی زاده

تاریخ انتشار:2016.11.09

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد علوم قرآنی

مقاله ISI

 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۸:۳٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٩ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد بیوشیمی

پایان نامه ارشد بیوشیمی

در پایان نامه ارشد بیوشیمی هدف از مطالعه بر روی سینتیک آنزیمی بررسی تغییرات سرعت واکنش نسبت به پارامترهای تجربی است. سینتیک میکائلیس-منتن در در تنظیم پروپوزال پایان نامه ارشد بیوپشیمی به عنوان  ساده ترین روش سینتیک پیشنهادی برای واکنشهای همراه با اثر آنزیم معرفی شده است. در پایان نامه ارشدبیوشیمی می خوانیم که سرعت واکنش با افزایش غلظت سوبسترا افزایش پیدا می کند اما این تا زمانی ادامه می یابد که به حد بیشینه برسد. بعد از تعیین سرعت واکنش در پایان نامه ارشد بیوشیمی محقق تحقیقات بر روی سایر خصوصیات آنزیم را شروع میکند. در اکثر مقالات ISI که در زمینه بررسی خصوصیات آنزیمی به چاپ رسیده اند می خوانیم که حضور بسیاری از یونها سبب افزایش فعالیت آنزیم می شود. به عنوان مثال در نتایج بسیاری از این پایان نامه ها از یون کلسیم به عنوان یک یون موثر بر روی فعالیت آنزیم آلفا آمیلاز یاد می شود به طوری که این یون فعالیت آنزیم را چندین برابر می کند. در پایان بیوشیمی به طور معمول خالص سازی آنزیم نیز مورد بررسی قرار می گیرد چرا که خالص شدن آنزیم موجب افزایش کارایی آنزیم می گردد. در تنظیم پروپوزال در این نوع پایان نامه ها با توجه به خصوصیات آنزیم انواع روشهای مختلف خالص سازی پیشنهاد می شود.

نویسنده:حاجی زاده

تاریخ انتشار: 2016.11.09

سفارش پروروزال و پایان نامه ارشد بیوشیمی

مقاله ISI

 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۸:۱٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٩ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد حقوق بین الملل

پایان نامه ارشد حقوق بین الملل

یکی از موضوعات مورد مطالعه در ارشد حقوق بین الملل شیوه حل و فصل اختلافات ناشی از سرمایه گذاری خارجی بین دو کشور است. در این پایان نامه ها با توجه به اهمیت و ضرورت جذب سرمایه گذار خارجی به منظور توسعه و پیشرفت  کشور رسیدگی به مسایل حقوقی در این پایان نامه ها از مهمترین اموری است که فضای یک کشور را برای سرمایه گذاری جذاب می کند. در نتایج پایان نامه های ارشد حقوق بین الملل می خوانیم که در اغلب قرارداد های سرمایه گذاری خارجی در یک طرف شخص خصوصی قرار دارد و در طرف دیگر دولت و نهادهای دولتی و همین باعث می شود که حل و فصل این اختلافات ویژگیهای خاص خود را داشته باشد. آنچه که در نتایج این پایان نامه ها آمده این است که دولتها به دلیل برخورداری از مصونیت قضایی  و اجرایی به طور معمول مساله حل و فصل اختلافات را پیچیده تر می نمایند که سبب می شود ساز و کار متناسب در این خصوص اعمال شود.

نویسنده: حاجی زاده

تاریخ انتشار2016.11.07

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد حقوق

مقاله ISI

 

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٢٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٧ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

پایان نامه ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

در پایان نامه های ارشد حقوق جزا و جرم شناسی محور موضوعات مورد مطالعه بر اساس مبانی سیاسی وایدئولوژیک نظام حقوقی حاکم برهر کشور است. در این پایان نامه ها به انواع جرایم که نیاز به رسیدگی در دادگاه های ویژه است پرداخته میشود. تحقیقات این پایان نامه ها نشان میدهد که جرایم ویژه همچون جرایم اقتصادی یا جرایم اطفال بزهکار و .... نیاز به رسیدگی تخصصی کارشناسان آن دارد. در پایان نامه ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بررسی و باز اندیشی مبانی نظام حقوق و جزا و سیاست جنایی در ایران اسلامی بر اساس اندیشه های ناب الهی صورت می گیرد که این مساله باعث افزایش اهمیت جایگاه پایان نامه ها و تحقیقات مورد مطالعه دراین رشته شده است.

نویسنده:حاجی زاده

تاریخ انتشار:2016.11.03

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد حقوق

مقاله ISI

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٢٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٧ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد مدیریت فناوری اطلاعات گرایش مدیریت دانش

پایان نامه ارشد مدیریت فناوری اطلاعات گرایش مدیریت دانش

در پایان نامه های ارشد فناوری اطلاعات گرایش مدیریت دانش هدف اندازه گیری و ارزیابی دانش در اقشار مختلف به منظور ارایه راهکارهای مناسب جهت نیل به اهداف سازمانی است. دانش مهمترین سرمایه سازمانها است بنابراین در این پایان نامه ها ارزیابی دانش به عنوان یک موضوع مهم و حیاتی برای سازمانها مورد بررسی قرار می گیرد. در پایان نامه های ارشد فناوری اطلاعات گرایش مدیریت دانش یکی از مهمترین جوامع مورد بررسی سازمانهای دانشی نظیر دانشگاه ها می باشند. چرا که در این سازمانها آموزش و پرورش به عنوان دو کارکرد اصلی آنها مطرح است. در این پایان نامه ها سازمانهای ارزشی و اخلاق محور نیز یکی دیگر از جوامع مورد بررسی است. دراین پایان نامه ها بررسی مدیریت دانش با هدف پیاده سازی مدیریت اسلامی و تحول تعالی سازمانی مراه می باشد. نگرش در این پایان نامه ها تحول گراست. در واقع هدف اصلی در این پایان نامه ها این است که مدیریت اسلامی دانش در سازمانهای ارزشی و اخلاق محور پیاده سازی و اجرا گردد.

نویسنده :حاجی زاده

تاریخ انتشار: 2016.11.06

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

مقاله ISI

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٢٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٧ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک

پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک

با توجه به افزایش ضریب نفوذ اینترنت در کسب و کار در بسیاری از پایان نامه های کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک چالش های ایجاد شده ی عرضه کالا به صورت اینترنتی برای فروشندگان و مشتریان از عناوین مورد پژوهش آنهاست. به این منظور در این پایان نامه ها وب کاوی صورت می گیرد. در این پایان نامه ها وب کاوی به یک زمینه تحقیقاتی وسیع مبدل گشته است چرا که حجم اطلاعات روز به روز در وب در حال افزایش است. منظور از وب کاوی در پایان نامه های کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک کشف و استخراج خودکار اطلاعات از اسناد و سرویسهای وب با استفاده از فن های داده کاوی است. در نتایج این پایان نامه ها می خوانیم که داده کاوی در تجارت الکترونیک شامل استفاده از ابزارهای آنالیز همچون مدلهای آماری, الگوریتمهای ریاضی و .... به منظور کشف الگوهای موجود در روابط میان داده هاست. در این پایان نامه ها پس از کشف الگوهای میان داده ها در حجم وسیعی از اطلاعات از آن جهت بهبود روند تجارت استفاده می شود.

نویسنده:حاجی زاده

تاریخ انتشار: 2016.11.06

سفارش پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات

مقاله ISI

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٢٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٧ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد مدیریت مالی

پایان نامه ارشد مدیریت مالی

در پایان نامه ارشد مدیریت مالی تعیین ساختار سرمایه یکی از مهمترین مباحث مورد مطالعه است. در این پایان نامه ها از سرمایه به عنوان یکی از مهمترین فاکتورها برای رسیدن به اهداف مالی ذکر شده که مدیران با آن مواجه هستند. در پایان نامه های ارشد مدیریت مالی هدف پیدا کردن و تعیین بهترین ساختار سرمایه است تا به وسیله آن بتوان ارزش شرکت را به حداکثر رساند. در پایان نامه های ارشد مدیریت مالی تاکنون پژوهشهای متعددی در رابطه با عوامل اثر گذار بر ساختار سرمایه شرکها صورت گرفته است که در این پایان نامه ها هدف تعیین ساختار بهینه سرمایه بوده است. در این پایان نامه ها تعیین بهترین ترکیب منابع شرکت یا همان ساختار سرمایه به عنوان مهمترین و موثر ترین مساله برای به حداکثر رساندن ثروت سهامداران معرفی شده است.

نویسنده: حاجی زاده

تاریخ انتشار: 2016.11.06

سفارش پروپوزال وپایان نامه ارشد مدیریت

مقالهISI

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٢٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٧ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار

پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار

مطالعه بر روی شبکه های حسگر بی سیم موضوع بسیاری از پایان نامه های ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار می باشد.در این پایان نامه ها هدف اصلی از برپایی شبکه های حسگر جمع آوری اطلاعات ذکر شده است. در پایان نامه های ارشد کامپیوترگرایش نرم افزار موارد زیادی از کاربرد شبکه های حسگر بی سیم ذکر شده است از جمله اینکه شبکه های حسگر بی سیم یا همان ریز حسگرها توانایی انجام حس های بیشمار مثل شناسایی صدا برای حس زلزله و یا شناسایی صداها در مناطق دور افتاده و غیر قایل دسترس توسط انسان را میسر می کنند. به طور کل در این پایان نامه ها برای حسگر انواع مختلفی ذکر شده است ازجمله حسگرهی دما, فشار, رطوبت, مغناطیس سنج و ....در پایان نامه هایی که در خصوص شبکه های حسگر با محوریت صنعت است از این حسگرها به منظور شناسایی و عیب یابی خطوط تولید استفاده شده است. شبکه های حسگر از یک سری گره های حسگر تشکیل شده است.اگر چه در بعضی از این پایان نامه ها جهت شبیه سازی شبکه های حسگر و بررسی عملکرد آنها نرم افزار های مختلفی معرفی شده است اما در اغلب پایان نامه ها جهت انجام شبیه سازی از نرم افزار NS2 استفاده می شود. یکی از دلایل استفاده از نرم افزار NS2 را می توان امکان تغییر و تعریف پروتکلهای شبکه ای و رفتار متناظر آنها توسط کاربر را ذکر کرد. نرم افزار NS2 به دلیل استفاده از دو زبان برنامه نویسی و OTCL در آن قابلیت پیکر بندی آسان دارد و مدلهای سیار واقع گرایانه ای ایجاد می کند.

نویسنده:حاجی زاده

تاریخ انتشار:2016.11.05

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر

مقاله ISI

نرم افزار NS2

 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:٢۸ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٥ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد حسابداری

پایان نامه ارشد حسابداری

یکی از موضوعات مورد تحقیق در پایان نامه های ارشد حسابداری بررسی سرمایه گذاری در بازار های سرمایه است. در این پایان نامه ها از وجه نقد و مدیریت آن در بنگاه ها به عنوان عوامل ارزش آفرین در رشد بازارهای پویا یاد شده است. در مطالعات این پایان نامه ها میخوانیم که در حال حاضر بورس اوراق بهادار مدرنترین بازار سرمایه گذاری عصر حاضر است که سود فراوانی را برای سرمایه گذارانش فراهم می آورد. در این پایان نامه ها اوراق بهادار را به عنوان یک سند مالی قابل داد و ستد معرفی کرده اند که به  شکل های مختلفی تقسیم بندی شده است. از میان انواع مختلف اوراق بهادار, سهام عادی و اوراق مشارکت در پایان نامه های ارشد حسابداری بیشتر مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند. سهام عادی در واقع نشان دهنده حق مالکیت یک شخص در یک شرکت است که در این پایان نامه ها از آن به عنوان یک نوع دارایی مالی یاد شده است که شخص حق مالکیت, حق رای و حق خرید سهام جدید آن شرکت را دارا می باشد. در پایان نامه هایی که بر روی اوراق مشارکت پژوهشانجام داده اند از این اوراق به عنوان اوراق بهادار با نام یا بی نام یاد کرده اند. این اوراق به سرمایه گذارانی که قصد مشارکت در اجرای طرحهای دولت و یا موسسات و نهادهای عمومی دارند از طریق عرضه عمومی واگذار می گردد. در این پایان نامه ها نحوه انتشار اوراق مشارکت را با مجوز قانون خاص یا مجوز بانک مرکزی ذکر کرده اند.

نویسنده: حاجی زاده

تاریخ انتشار:2016.11.05

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد حسابداری

مقاله ISI

 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:٢٧ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٥ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد مدیریت کارآفرینی

پایان نامه ارشد مدیریت کارآفرینی

کارآفرینان نقش کلیدی در روند توسعه و پیشرفت اقتصادی جوامع ایفا می کنند.در پایان نامه های ارشد مدیریت کارآفرینی شناخت زمینه های تئوریک و عملی در کارآفرینی مورد بررسی قرار میگیرد. یکی از موضوعات مورد بررسی در پایان نامه های ارشد مدیریت کار آفرینی بررسی ارتباط کارآفرینی با اقتصاد مقاومتی است. با توجه به وضعیت کنونی کشور پرداختن به موضوع اقتصاد مقاومتی امری ضروری به نظر می رسد که در این پایان نامه ها تلاش می شود زمینه های مختلف کارآفرینی که می تواند موجبات خودکفایی اقتصادی را به وجود آورد بررسی شود. در این پایان نامه ها از نخبگان و کار آفرینان به عنوان قشر مهمی یاد شده که می توانند بازدهی در سطح کشور را بالا ببرند. در نتایج پایان نامه های مدیریت کارآفرینی با محوریت اقتصاد مقاومتی محقق باید تصمیم گیری در درون سیستم و محیط بیرون را طوری بررسی و سازماندهی کند که از فروپاشی ارزشهای اقتصادی و ثروتها جلوگیری شود. همچنین در این پایان نامه ها محقق باید بررسی و نگارش را به گونه ای انجام دهد که سیاست های اقتصاد مقاومتی برای فعالان اقتصادی قابل درک باشد.

نویسنده:حاجی زاده

تاریخ انتشار:2016.11.05

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد مدیریت کار آفرینی

مقالهISI

 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:٢٦ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٥ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد مدیریت بحران

پایان نامه ارشد مدیریت بحران

در پایان نامه های ارشد مدیریت بحران هدف بررسی بحرانهای داخلی با توجه به درک زمینه های بروز بحران می باشد. در این پایان نامه ها به شناسایی و بررسی انواع بحرانها که در تار و پود جوامع مدرن رخنه کرده است پرداخته می شود. درنتایج پایان نامه ارشد مدیریت بحران تجارب ارزشمند و گرانبهایی نهفته است که برای دستاندرکاران آن بسیار مورد توجه است.در این پایان نامه ها ثبت و ضبط تجارب ناظران علمی و کارشناسان اجرایی می تواند موجبات ارتقای عملکرد مدیران بحران در مواقع آتی را به همراه داشته باشد. در این پایان نامه ها مدیریت بحران در سه مرحله قبل, بعد و حین بحران بررسی می شود. مدیریت دانش نیز در پایان نامه های با محوریت مدیریت بحران بسیار مورد توجه است چراکه در هر سه مرحله از مدیریت بحران می تواند کاربردی باشد. در این پایان نامه ها مدیریت دانش به عنوان یکی ار استراتژیهای رشد و پیشرفت سازمانها معرفی شده است.

نویسنده: حاجی زاده

تاریخ انتشار:2016.11.05

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد مدیریت بحران

مقاله ISI

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:٢٥ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٥ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد مهندسی مکاترونیک

پایان نامه ارشد مهندسی مکاترونیک

از رشته مهندسی مکاترونیک میتوان ترکیب حاصل از سه رشته مکانیک الکتروتیک و کامپیوتر یاد کرد. درپایان نامه های ارشد مهندسی مکاترونیک موضوعات متنوعی مطرح است. در این پایان نامه ها از مکاترونیک به عنوان یک تفکر جدید در طراحی و تولید محصولات صنعتی یاد می شود. ربات ها محور مطالعه بسیاری از محققان مکاترونیک بوده و موضوع پایان نامه های بسیاری را به خود اختصاص داده است. رباتها در صنایع گوناگونی مورد استفاده قرار میگیرد طبق نتایج پایان نامه هامهمترین کاربرد رباتها در علم پزشکی است. در پایان نامه های ارشد مهندسی مکاترونیک استفاده از رباتها را به عنوان یک روش یکپارچه در علوم پزشکی معرفی می کنند. در این پایان نامه ها اعتقاد بر این است که اگر مراقبتهای پزشکی به صورت یکپارچه صورت بگیرد می تواند قابلیت های زیادی در بالا بردن سطح سلامت بیماران داشته باشد و ثبات و کیفیت سرویس دهی را افزایش دهد. 

نویسنده:حاجی زاده

تاریخ انتشار: 2016.11.2

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد مکاترونیک

مقاله ISI

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:۳٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٢ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه کارشناسی ارشد ارتباط تصویری

پایان نامه کارشناسی ارشد ارتباط تصویری

در پایان نامه ارشد ارتباط تصویری بررسی انواع تصویرهایی که در تاریخ گذشته بر روی سنگها و دیواره غارها طراحی شده است از جذابترین موضوعات این رشته است. در تحلیل نتایج این پایان نامه ها می بینیم که هر یک از تصاویر حکاکی شده حاوی پیامی برای آیندگان بوده است. در بعضی از این پایان نامه ها می خوانیم که بیشترین نقوش حکاکی شده بر روی ظروف  و اشیاء متعلق به دوره هزاره سوم قبل از میلاد در جنوب شرقی ایران بوده است. در پایان نامه های ارشد ارتباط تصویری از این نقوش به عنوان مدارک گذشته دور ایران یاد شده که نقش بسیار زیادی در شکل گیری فرهنگ تمدن شرق داشته است. این آثار که در واقع نوعی زبان غیر نوشتاری هستند از اهمیت والایی برخوردار هستند. اغلب تصاویری که در این پایان نامه ها به آن پرداخته میشود مربوط به جانوران و گیاهان منطقه است که گاها تخیل نگارنده نیز به آن اضافه شده است. در این پایان نامه ها سعی می شود که با استفاده از روش توصیفی – تحلیلی معانی نقوش شناسایی شود.

نویسنده:حاجی زاده

تاریخ انتشار2016.11.2

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد ارتباط تصویری

مقاله ISI

 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:۳٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٢ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد مهندسی مکانیک طراحی کاربردی

پایان نامه ارشد مهندسی مکانیک طراحی کاربردی

در پایان نامه های ارشد مهندسی مکانیک طراحی کاربردی یکی از حیطه های پژوهش بررسی نحوه انواع اتصالات در سازه های فلزی کامپوزیتی است. در این پایان نامه ها از اتصالات L شکل به عنوان پرکاربردترین نوع اتصالات  یاد شده است. در نتایج این پایان نامه ها می خوانیم که کاربرد های زیادی برای ترکیب فلز با کامپوزیتها ذکر شده است مثل انواع توربین, اتومبیل, هواپیما و... که در این سازه ها نوع اتصال تاثیر زیادی در پایداری آنها دارد. در پایان نامه های ارشد مهندسی مکانیک طراحی کاربردی اتصالات پیچ و مفصل های فلزی بخش اعظمی از مطالعات را به خود اختصاص داده و از اتصالات چسبهای مخصوص در درجه بعدی یاد شده است. در این پایان نامه ها معمولا ابتدا حد تحمل مکانیکی سازه و ساختار اتصال بررسی و مشخص می شود. مرحله بعدی تحقیق در این پایان نامه ها بررسی انواع پارامتر های موثر همچون ماده سازنده سازه, شعاع انحنا و ....است. و در نهایت در نتایج این پایان نامه ها فرمولی جهت پیش بینی حد تحمل سازه ارایه می شود. البته برخی از محققین این پایان نامه ها هنگام نگارش پروپوزال مدل سازی با استفاده از نرم افزارها را نیز در ادامه کار تحقیقاتی خود قرار می دهند.

نویسنده:حاجی زاده

تاریخ انتشار:2016.11.2

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد مکانیک

مقاله ISI

نرم افزار

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:۳٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٢ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه کارشناسی ارشد زراعت

پایان نامه کارشناسی ارشد زراعت

با توجه به اینکه ایران کشوریست با اقلیم های متفاوت مطالعات کشاورزی در پایان نامه های کارشناسی ارشد زراعت نیز با توجه به به نوع اقلیم منطقه متفاوت است. یکی از موضوعات مورد بحث در این پایان نامه ها بررسی تنش های مختلف بر روی عملکرد گیاهان می باشد. تنش ها در طبیعت به دو صورت زنده و غیر زنده به گیاه وارد می شود که در نگارش پروپوزال پایان نامه های کارشناسی ارشد زراعت تنشهای زنده معمولا بیشتر مورد بحث و بررسی قرار می گیرند چرا که وقوع این تنشها مهمترین عامل کاهش دهنده محصولات کشاورزی می باشند. تنشها انواع مختلفی دارند و شامل تنش شوری, خشکی, یخ زدگی ,آبی و ....می شود. در این پایان نامه ها تحقیقات بر روی تنش های شوری و خشکی بیشتر از سایر تنشها صورت گرفته است. در این پایان نامه ها گیاه را در معرض درجات مختلفی از تنش مورد نظرقرار داده و عملکرد آن را بررسی میکنند.آنالیز دیتاها  در این پایان نامه ها معمولا با استفاده از نرم افزار SPSS صورت میگیرد.

نویسنده:حاجی زاده

تاریخ انتشار:2016.11.2

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد زراعت

نرم افزار SPSS 

مقاله ISI

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:۳۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٢ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه کارشناسی ارشد ژنتیک

پایان نامه کارشناسی ارشد ژنتیک

یکی از موضوعات متداول در پایان نامه های ارشد ژنتیک انتخاب یک ژن خاص و انتقال آن به میزبان مورد نظر است. در این پایان نامه ها ژن مورد نظر شناسایی و بعد از طراحی پرایمر توسط روش PCR تکثیر می شود. معمولا هدف از انجام این پایان نامه ها افزایش بیان یا بهبود نحوه بیان ژن مورد نظر می باشد یکی دیگر از اهداف انتقال ژن که در این پایان نامه ها مطرح می شود این است انتقال ژن به میزبان هایی همچون سویه های مختلف Ecoli سبب می شود که استفاده از آن ژن در فضای صنعتی سهولت بهتری پیدا کند. گاها در برخی از پایان نامه های ارشد ژنتیک انتقال ژن به همراه ایجاد جهش در آن ژن صورت می گیرد. ایجاد جهش در ژن  اغلب با هدف افزایش بیان و کارایی ژن انجام می شود. در نتایج این پایان نامه ها مشاهده میکنیم که اگر انتقال ژن به درستی انجام شود سویه دستکاری شده می تواند کاربرد زیادی در حوزه های مختلف داروسازی, پزشکی و صنایع مختلف تولیدی داشته باشد.

نویسنده:مریم باقری

تاریخ انتشار:2016.11.1

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد ژنتیک

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:٢٤ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۱ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر

پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر

جمع آوری اطلاعات در مناطقی که کاربر نمیتواند حضور داشته باشد بسیار حایز اهمیت است. بنابراین تحقیق بر روی شبکه های حسگر یکی از عناوین مورد پیشنهاد در پایان نامه های کارشناسی ارشد کامپیوتر می باشد. در این پایان نامه ها میخوانیم که انتقال دیتا به ایستگاه پایه به صورت پخش تصادفی گره های حسگر در محیط است. بنابراین انتقال دیتا باید مدیریت گردد. هدف محققان پایان نامه ارشد کامپیوتر این است که شبکه برای مدت بیشتری کار کرده و گره های بیشتری زنده بمانند. در روش کار اغلب این پایان نامه ها جهت انتقال بهینه داده ها به سمت ایستگاه پایه روشهای مختلف خوشه بندی و مسیریابی معرفی شده است. در این پایان نامه هابررسیهای لازم جهت بهینه سازی ازدحام ذرات توسط الگوریتم بهینه سازی صورت می گیرد.

نویسنده:جلال اکبری

تاریخ انتشار: 2016.11.1

سفارش پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:٢۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۱ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی نفت

پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی نفت

تحقیقات در پایان نامه های ارشد مهندسی نفت بر اساس تقاضای جهانی جهت سوختهای فسیلی صورت میگرد. در این پایان نامه ها ضرورت حفاری و استخراج مخازن جدید جهت برطرف کردن نیاز سوختی از اولویتهاست. مخازن هیدروکربنی جدید اغلب در اعماق بیشتری وجود دارند وبه راحتی قابل دسترس نیستند بنابراین اراپه راه حل های مربوط به حفر چاه های عمیق از عمده مساپل مطرح شده در پایان نامه های ارشد مهندسی نفت است. یکی دیگر از مسایل مطرح در این پایان نامه ها تخلیه این چاه هاستچراکه کنترل دقیق فشار چاه امری ضروری می باشد. در نتایج بسیاری از پایان نامه های ارشد نفت میبینیم که جهت حفاری و تخلیه این چاه ها حفاری با مدیریت فشار(MPD) را معرفی می کنند.در این پایان نامه ها ازحفاری با مدیریت فشار به عنوان یکی از جدیدترین تکنیک های حفاری یاد شده و برای چاه هایی پیشنهاد شده که نمیتوان حفاری و تخلیه آنها را با روشهای معمولی انجام داد. روش MPD قادر به کنترل و مدیریت بسیار دقیق فشار در سراسر چاه می باشد

پیمان افراسیاب

تاریخ انتشار: 2016.11.1

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد مهندسی نفت

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:٢۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۱ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تغذیه

پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تغذیه

تغذیه سالم در بین افراد جامعه از مهمترین مطالعات پایه ای در پایان نامه های کارشناسی ارشد تغذیه است. تغذیه سالم به عنوان یکی از عوامل مهم و حیاتی در تامین سلامت شخص و جامعه موضوع مورد بحث اغلب این پایان نامه ها می باشد. نتایج این پایان نامه ها نشان می دهد که تغذیه سالم  میتواند نقش مفیدی در ترمیم DNA اشخاص داشته باشد. بر این اساس نقش تغذیه در ژنتیک امروزه یکی از عناوین مورد توجه در بسیاری از مقالات ISI و پایان نامه های کارشناسی ارشد علوم تغذیه شده است.نتایج این پایان نامه ها نشان میدهد که بین تغذیه و ژنتیک رابطه بسیار تاثیرگذار و متقابل وجود دارد. به طوری که تغذیه ناسالم می تواند در طول زمان سبب ایجاد برخی از بیماریهای ژنتیکی شود. همچنین در نتایج این پایان نامه ها مشاهده می کنیم که در بعضی موارد تغذیه سالم می تواند روند پیشرفت یک بیماری ژنتیکی را به عقب بیندازد و یا با تاثیر بر روی بیان ژن بیماری را درمان کند.

نویسنده: ستاره صالحی 

تاریخ انتشار: 2016.11.1

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد علوم تغذیه

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:٢٢ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۱ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه کارشناسی ارشد عمران-سازه

پایان نامه کارشناسی ارشد عمران-سازه

قرار گرفتن کشور ما بر روی کمربند زلزله سبب شده که ایجاد سازه های مناسب جهت مواجهه با زمین لرزه به موضوع مورد بحث در بسیاری از پایان نامه های ارشد عمران-سازه مبدل گردد. در این پایان نامه ها دیوارهای سازه ای بتن آرمه یکی ازسیستم های مناسب جهت مقابله با نیروها ناشی از زمین لرزه معرفی شده است که مقاومت,سختی کافی و توانایی تغییر شکل  سازه در مواجهه با زمین لرزه را تامین میکند. در پایان نامه های ارشد عمران سازه نحوه طراحی سازه از اهمیت ویژه ای برخودار است در این پایان نامه ها گفته شده که اگر این طراحی صرفا به گونه ای باشد که در زمان وقوع زلزله در محدوده الاستیک باقی بماند عموما اقتصادی نبوده و باید پاسخ غیر خطی دیوارها نیز مد نظر قرار گیرند. به طور معمول در روش تحقیق این نوع پایان نامه ها با استفاده از آنالیز دینامیکی تاثیر توزیع آرماتور بر روی عملکرد غیر خطی دیوارهای باربر و برشی مورد مطالعه و تحقیق قرار می گیرد.

نویسنده: مژگان صوفی

ناریخ انتشار: تاریخ انتشار: 2016.10.31

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد عمران

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:۱۸ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٠ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه کارشناسی ارشد شهرسازی

پایان نامه کارشناسی ارشد شهرسازی

در نگارش پایان نامه های ارشد شهرسازی نیازهای مهم و اساسی شهرها مورد بررسی قرار میگیرد چرا که با توجه به توسعه شهرها شناسایی و بررسی این نیازها با وجود علم برنامه ریزی شهری به وقوع می پیوندد. در پایان نامه های کارشناسی ارشد شهرسازی در نظر داشتن انتظار نسلهای آینده از منابع بسیار پر اهمیت است. مطالعات این پایان نامه ها باید بر اساس شهرسازی مشارکتی و مشارکت شهروندان تعریف و نگاشته شود. حضور مردم یک شهر جهت بیان خواسته ها و نیازهایشان مطابق با شرایط حال حاضر جامعه از طریق شهرسازی مشارتی به وقوع می پیوندد. به طور کل در این پایان نامه ها مشارکت جایگاه ویژه ای در نظریه های شهرسازی پیدا کرده است. در این پایان نامه ها جهت رسیدن به جامعه مطلوب استفاده از نیروهای مردمی  و بررسی جایگاه برنامه ریزان بسیار حایز اهمیت است. روش تحقیق در اینگونه پایان نامه ها توصیفی و مقایسه ای می باشد.

نویسنده:مریم زارعی

تاریخ انتشار: 2016.10.31

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد شهرسازی

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:۱۸ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٠ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

یکی از موضوعاتی که همواره به صورت دغدغه در بسیاری از پایان نامه های ارشد روانشناسی تربیتی مطرح می شود اراپه روشهای مناسب جهت افزایش خلاقیت کودکان است. در این پایان نامه ها روشهای مختلف بازی در کودکان در زمان گذشته و حال مورد بررسی قرار می گیرد. تاثیر بازی با حروف الفبای فارسی یکی از نمونه های مورد مطالعه در این پایان نامه های ارشد روانشناسی تربیتی است. در این نوع از پایان نامه های ارشد تاثیر بازی کودکان با حروف الفبا بر روی خلاقیت آنها مورد بررسی قرار میگیرد. معمولا جامعه آماری در این پایان نامه ها تمامی کودکان پسر و دختر یک مقطع خاص سنی است. به طور معمول در نگارش پروپوزال این پایان نامه ها  بازی با حروف الفبا, آزمون هوش ریون رنگی و آزمون خلاقیت تورنس به عنوان ابزارهای پژوهش معرفی می شوند. تجزیه و تحلیل داده ها در این پایان نامه ها با استفاده از تحلیل کواریانس یک متغیره و چند متغیره صورت می گیرد.

نویسنده: محدثه امیری

تاریخ انتشار: 2016.10.31

سفارش پروپوزال و پایان نامه ارشد روانشناسی

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:۱٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٠ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد مدیریت اجرایی

پایان نامه ارشد مدیریت اجرایی

مدیریت برند یکی از ابزارهای کارآمد و حاپز اهمیت است که موضوع مورد مطالعه در بسیاری از پایان نامه های ارشد مدیریت اجرایی را به خود معطوف کرده است. نتایج مطالعات در این پایان نامه ها نشان می دهد که اغلب مدیران به دنبال برندی هستند که برای دهه ها باقی بماند در این پایان نامه ها تاکید بر این است که برند یک کالا بتواند قدرت نفوذ در طبقات مختلف جامعه را داشته باشد. در این پایان نامه ها عقیده بر آن است که قدرت نفوذ و معروفیت یک برند بر عملکرد خود سازمان هم تاثیر گذار است. در این پایان نامه ها ارزیابی برند با استفاده از مفهوم ارزش ویژه آن برند انجام می شود. در روش تحقیق پایان نامه های ارشد مدیریت اجرایی عواملی همچون ارزش ادراک شده کالا بر اساس هزینه, محبوبیت برند و تمایل مشتری به پرداخت بالاتر به منظور تهیه کالا و .... ابعاد تشکیل دهنده ویژه برند معرفی شده اند. جهت بررسی روابط میان متغیرها در اغلب این پایان نامه ها از روش معادلات ساختاری استفاده می شود.

نویسنده : محمد نظری

تاریخ انتشار: 2016.10.31

سفارش پروپوزال و  پایان نامه ارشد مدیریت اجرایی

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:۱٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٠ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه کارشناسی ارشد جامعه شناسی

 

پایان نامه کارشناسی ارشد جامعه شناسی

یکی از موضوعات مورد مطالعه در پایان نامه های کارشناسی ارشد جامعه شناسی بررسی و تاکید بر نقش سرمایه اجتماعی بر روی زندگی بیماران دارای بیماریهای خاص است. در پایان نامه های ارشد جامعه شناسی اغلب تاکید بر روی تاثیر روانی بیماری بر روی روابط اجتماعی بیمار است. یکی از این بیماریهایی که اخیرا توجه بسیاری محققان ونگارندگان مقالاتISIو پایان نامه ها را به خود جلب کرده بیماری ام اس است. نتایج این پایان نامه ها نشان می دهد که که همراه با صنعتی شدن جامعه و افزایش مشغله های ذهنی شیوع این بیماری در بین افراد به خصوص قشر تحصیل کرده جامعه افزایش یافته است. بیماری ام اس به واسطه مزمن بودن و همچنین ایجاد ناتوانی در فعالیتهای فیزیکی بیمار می تواند تاثیر زیادی بر روی روابط اجتماعی فرد ایجاد کند. یافته های حاصل از پایان نامه های ارشد جامعه شناسی نشان میدهد که بهره مندی از سرمایه اجتماعی می تواند نقش اساسی در زندگی بیماران و حالات جسمی و روحی آنها داشته باشد. و بسیاری از محققان این پایان نامه ها تدوین یک برنامه جامعه مراقبتی در این بیماران با توسعه و افزایش سرمایه اجتماعی جهت کاهش مشکلاتشان را پیشنهاد می کنند.

نویسنده: اعظم محمود آبادی

تاریخ انتشار:2016.10.31

سفارش پایان نامه ارشد  جامعه شناسی

 

 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:۱٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٠ آبان ،۱۳٩٥

سفارش پایان نامه ارشد مهندسی برق

پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت

احداث نیروگاه های تجدید پذیر تحت فناوریهای مختلف یکی از موارد مورد مطالعه در پایان نامه های ارشد مهندسی برق قدرت می باشد. در این پایان نامه ها برآورد هزینه های تولید انرژی به ازای هر کیلووات ساعت از مباحث مهم پایان نامه می باشد. یکی از منابع مهم انرژی که در بسیاری از پایان نامه ها به آن پرداخته شده و  در چند سال اخیر شاهد روند رو به رشد بوده است پیشرفت در زمینه انرژی بادی است. عواملی همچون افزایش بازده انرژی توربینهای بادی, کاهش قیمت تمام شده سبب رشد سریع استفاده از انرژی باد در دهه های اخیر شده است. نتایج مورد بررسی در پایان نامه های ارشد برق قدرت نشان می دهد که ظرفیت کل انرژی بادی در جهان در حال حاضر به ۳۹۲ گیگاوات رسیده است و این ظرفیت همچنان در حال افزایش است. در پایان نامه های ارشد مهندی برق قدرت یکی از جنبه های تجزیه و تحلیل رفتار آیرودینامیکی یک توربین بادی, شبیه سازی آن در محیط های عددی می باشد. هدف از شبیه سازی در این پایان نامه ها کاهش هزینه های مربوط به مطالعه و بررسی توربینهای بادی می باشد.

نویسنده: حسین عباسپور

تاریخ انتشار: 2016/10/30

سفارش پایان نامه ارشد مهندسی برق

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٠٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٩ آبان ،۱۳٩٥

سفارش پایان نامه ارشد حسابداری

پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

بررسی صندوقهای سرمایه گذاری یکی از مورد مورد بحث در پایان نامه های کارشناسی ارشد حسابداری می باشد. نتایج تحقیقات در این پایان نامه ها حاکی از آن است که پس انداز مردم یک کشور یکی از مهمترین عوامل توسعه اقتصادی در آن کشور است. در پایان نامه های کارشناسی ارشد حسابداری  به طور معمول گرایش اقشار مختلف جامعه به پس انداز مورد بررسی قرار میگیرد. نتایج حاصل در یکی از این پایان نامه ها نشان می دهد که در کشورهای در حال توسعه درآمد پایین سبب کاهش پس انداز و در نتیجه کاهش سرمایه گذاری و تولید می شود.  از طرفی در این کشورها درصد زیادی از منابع پس انداز که اقتصاد ملی به شمار می آید به شیوه های گوناگون هدر می رود. جمع آوری اطلاعات در این پایان نامه ها از طریق پرسشنامه های محقق گرد آوری می شود. جهت تحلیل دیتاها از نرم افزار SPSS استفاده می شود.به طور کلی بررسی شیوه های پس انداز و صندوقهای سرمایه گذاری و اهداف آنها از موارد مورد مطالعه در این پایان نامه ها می باشد.

نویسنده: علی لرستانی

تاریخ انتشار: 2016/10/29

سفارش پایان نامه ارشد حسابداری

 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٠۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٩ آبان ،۱۳٩٥

سفارش پایان نامه ارشد مهندسی شیمی

پایان نامه ارشد مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی
از آنجایی که بشر همواره به دنبال کشف روشهای جدید جهت تولید انرژی با استفاده از موجودات زنده است در پایان نامه های ارشد مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی سعی می شود این روشها شناسایی شوند و بر روی آنها پژوهش جهت ارایه پایان نامه کارشناسی ارشد صورت گیرد. درمراحل تحقیقاتی پایان نامه ارشدمهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی محقق به دنبال این است که از سوختهای تجدید پذیر و دارای حداقل آلودگی برای رسیدن به این هدف استفاده کند. در این پایان نامه ها تحقیقات در زمینه پیلهای سوختی به عنوان یک زمینه جدید تحقیقاتی مطرح است. یکی از موضوعات بسیار جالب در این پایان نامه ها استفاده از میکروارگانیسمها جهت تولید الکتریسیته می باشد. تحقیقات در این پایان نامه ها نشان می دهد که در یک پیل سوختی میکروبی میکروارگانیسمها تشکیل یک سیستم الکتروشیمیایی را می دهند. نتایج حاصل از این پایان نامه ها نشان میدهد که جریان الکتریسیته زمانی تولید می شود که سوبسترا توسط یک میکروارگانیسم اکسید گردد. پیلهای سوختی میکروبی در صنایع بیشماری از جمله صنایع کشتی سازی, موورهای احتراقی, صنعت کشاورزی, دستگاه های پزشکی و .... کاریرد دارند. 

نویسنده: نادر مختاریان

تاریخ انتشار: 2016/10/29

سفارش پایان نامه ارشد مهندسی شیمی

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٠٧ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٩ آبان ،۱۳٩٥

سفارش پایان نامه ارشد مکانیک

پایان نامه ارشد مکانیک طراحی کاربردی

در اغلب پایان نامه های ارشد مکانیک طراحی کاربردی که محوریت موضوع مورد مطالعه بر روی ماشین آلات دوار است جهت تحلیل عددی از نرم افزار متلب استفاده می شود. در این پایان نامه ها تحقیق بر روی یاتاقان یکی از اساسی ترین مطالعات است. در پایان نامه های ارشد مکانیک مطالعه بر روی رفتار دینامیکی یاتاقان صورت می گیرد چرا که مطالعات در این پایان نامه ها نشان می دهد که رفتار دینامیکی یاتاقان نقش مهمی در عملکرد,قابلیت اطمینان عمل و طول عمر تجهیزات را بازی می کند. در برخی از پایان نامه های با محوریت یاتاقان محققان بر روی ارتعاش یاتاقان تک ردیفه  تحت اثر رینگ مواج مطالعه کرده اند اما در برخی دیگر از پایان نامه ها به تحلیل دینامیکی یاتاقان تک ردیفه بدون اثر رینگ مواج پرداخته می شود.

نویسنده: محمدی

تاریخ نگارش:2016/10/29 

سفارش پایان نامه ارشد مکانیک

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٠٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٩ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد مهندسی شیمی

پایان نامه ارشد مهندسی شیمی

در پایان نامه های ارشد مهندسی شیمی بررسی و شبیه سازی به منظور بهینه سازی فرآیندهای شیمیایی یکی از موضوعات مورد توجه در این پایان نامه ها می باشد. در پایان نامه های ارشد مهندسی شیمی اغلب شبیه سازی واحدهای صنعتی در صنایع نفت , گاز و پتروشیمی صورت میگیرد چرا که شبیه سازی در این صنایع روشی مرسوم و کلیدی است.  در این پایان نامه ها شبیه سازی با هدف بهینه سازی فرآیندهای شیمیایی و کاهش هزینه های عملیاتی صورت میگیرد. نتایج حاصل از شبیه سازی در این پایان نامه ها طبیعتا باید بهبود بازدهی در واکنشهای شیمیایی را به دنبال داشته باشد. در این پایان نامه ها دما و فشار و غلظت مواد از جمله پارامترهای کلیدی است که مورد بررسی قرار می گیرد.

نویسنده: حاجیان

تاریخ  انتشار:2016/10/29

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٠٥ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٩ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد محیط زیست

یکی از مطالعات به روز در پایان نامه های ارشد محیط زیست بررسی و استفاده از تکنولوژی سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) در مدیریت بحران می باشد. در این پایان نامه ها ابتدا نقش GIS در چهار مرحله مدیریت بحران یعنی پیشگیری آمادگی مقابله و بازسازی شرح داده می شود. روش کار در پایان نامه ارشد محیط زیست با این موضوع به این صورت است که بعد ازتهیه نقشه مخاطرات د نقشه آسیب پذیری تهیه می شود سپس در این پایان نامه ها  نقشه عناصر در معرض خطر و نقشه تاب آوری و نهایتا در روش کار این پایان نامه ها نقشه خطر پذیری یک سیستم یا جامعه به کمک تکنولوژی GIS تهیه و پرداخته می شود. مطالعات انجام شده در پایان نامه های ارشد که در زمینه تاثیر GIS در مدیریت بحران است نشان میدهد که استفاده از تکنولوژی GIS در مدیریت بحران به دلیل نیاز به تجزیه و تحلیل داده های بسیار و همچنین لزوم آنالیز دقیق داده های ورودی  و قابلیت سنجش از راه دور این سیستم باعث کارایی بالای مدیریت بحران در مراحل و سطوح مختلف میگردد.

نویسنده: صمدی 1395/08/08

پایان نامه ارشد محیط زیست

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٠٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٩ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد معماری

در بررسی پایان نامه های ارشد معماری با عمده مباحثی که مواجه میشویم تحلیل بخشی از فضاست که در این پایان نامه ها با عنوان مکان از آن یاد میشود. مکان که به وسیله ی شخص یا چیزی اشغال شده در پایان نامه ارشد معماری دارای بار معنایی و ارزشی خاصی است. در این پایان نامه ها مکان عنصر اصلی هویت مردم و شناخت فرهنگ و معماری آن فضا است. در بررسی پایان نامه های ارشد معماری هر گاه فضای مورد بررسی بر اساس ویژگی های فرهنگی مناسب شکل گرفته باشد می تواند هویت ساکنان آن منطقه را تعریف کند. در این پایان نامه ها در واقع اندیشه ناب معمار برای آفرینش اثری ماندگار مورد پژوهش قرار می گیرد.

حسین اکبری:1395/08/08

پایان نامه ارشد معماری

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٠٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٩ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر

پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر

در پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر امنیت شبکه به عنوان یکی از مباحث مهم و کلیدی است که در این پایان نامه ها مورد بحث و بررسی قرار میگیرد. در پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر با محوریت امنیت شبکه روشهای مختلفی به منظور عدم نفوز به یک منبع طراحی می شود یکی از این روشهای مورد مطالعه در پایان نامه هااستفاده از درخت الگوریتم j48 است. نتایج این پایان نامه ها نشان می دهد که این الگوریتم قادر است نرخ تشخیص ترافیک نرمال و نرخ تشخیص حملات را به 100% برساند. در این پایان نامه ها منظور از نفوز به مجموعه اقداماتی اتلاق می شود که صحت و محرمانگی یک منبع را به خطر اندازد

نویسنده: هادی نجفی

تاریخ انتشار: 2016/10/29

سفارش پایان نامه ارشدمهندسی کامپیوتر 

 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٠۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٩ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشدمدیریت رسانه

درپایان نامه های رشته مدیریت رسانه بیشتر به بررسی مهارتهای ارتباطی اقشار جامعه پرداخته میشود. در این پایان نامه ها روش تحقیق اغلب به صورت پیمایشی می باشد. از لحاظ زمانی بررسی و مطالعه در این پایان نامه ها به صورت مقطعی بوده ودر صورت فراوانی جامعه مورد بررسی معمولا در این پایان نامه ها از فرمول کوکران استفاده می شود. به طور معمول در اغلب پایان نامه های رشته مدیریت رسانه که هدف بررسی مهارت خاصی از اقشار جامعه می باشد جهت جمع آوری اطلاعات پایان نامه از پرسشنامه ای که توسط خود محقق طراحی شده است استفاده می شود. در پایان نامه های ارشد مدیریت رسانه جهت تحلیل داده ها از نرم افزار spss و جهت تحلیل فرضیه ها از ضریب همبستگی پیرسون استفاده می شود.

نویسنده: فلاح 1395/08/08

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ روز شنبه ۸ آبان ،۱۳٩٥

پایان نامه ارشد مکانیک

پایان نامه ارشد مکانیک

در پایان نامه ارشد مکانیک در حیطه سدها تحقیقات گسترده ای انجام شده است. این پایان نامه ها باید در آزمایشگاه های هیدرولیک مطالعات انجام شود و مدلهای هیدرولیکی ارائه شود.

 مطالعات آزمایشگاهی پایان نامه های حیطه سدها اغلب بر روی تاثیر نوع خروجی (آزاد و مستغرق ) جریان بر روی میزان دبی سرریز های سیفونی می باشد چرا که در گذشته بسیاری از سدها با اطلاعات محدود هیدرولوژی طراحی و ساخته شده اند بنابراین نتیجه سازه های سرریز موجود در حال حاضر برای سیلهای احتمالی کوچک می باشند. جهت انجام مطالعات سدها در پایان نامه های ارشد مکانیک از مدلهای فیزیکی کوچک موجود در آزمایشگاه های هیدرولیک استفاده می کنند. در اکثر این پایان نامه ها جهت تجزیه و تحلیل نتایج آزمایشگاهی از مدل عددی CFD استفاده می شود. بعد ازارائه محاسبات عددی در نتایج پایان نامه، به منظور شبیه سازی نتایج بدست آمده از نرم افزارFluent استفاده می شود.

نویسنده: دانیال حاجی

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۸:٥٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٦ آبان ،۱۳٩٥