پروپوزال چیست؟

پروپوزال چیست؟

تهیه پروپوزال به عنوان اولین گام در آغاز نگارش یک مطالعه تحقیقاتی و دانشگاهی شناخته می‌شود که چارچوب کلی تحقیق و جزئیات مختصری از روند انجام آنرا گزارش می‌دهد. به طور کلی، هر پروپوزال، فارغ از زمینه علمی خاص مربوطه آن، شامل بخشهای مختلفی از جمله بیان مساله، اهمیت و ضرورت تحقیق، نوآوری تحقیق، فرضیات، سوالات، اهداف تحقیق و همچنین شرح مختصری از روش انجام تحقیق است. البته این اجزا لزوما در تمامی پروپوزالها وجود ندارند و عموما هر یک از مراکز آموزشی و دانشگاهی، فرمت خاص خود برای تدوین آن را ارائه می‌دهند.

 

 

یکی از مسائلی که در این زمینه از اهمیت اساسی برخوردار است، توجه به ارائه اطلاعات دقیق و پرهیز از ارائه اطلاعاتی است که احتمال می‌رود در آینده تغییراتی در خصوص آنها اعمال شود. به عنوان مثال، شرح روش تحقیق باید تنها محدود به ارائه اطلاعات دقیق و قطعی باشد، تا در صورت لزوم، انجام تغییرات در آینده بنا به صلاحدید اساتید و یا بسته به شرایط خاص تحقیق مربوطه امکان‌پذیر باشد.

علاوه بر موارد فوق، باید توجه داشت که عموما پروپوزال توسط اساتید ممتحن در جلسه دفاع از پایان‌نامه به عنوان یک سند بااهمیت و دارای اعتبار تلقی می‌شود و از اینرو بعضا مشکلات جدی در خصوص عدم تطابق محتوایپروپوزال با گزارش نهایی پایان‌نامه برای دانشجویان ایجاد می‌شود.

یکی دیگر از مسائل مهم در تدوین پروپوزال، ، نگارش سوابق و پیشینه مطالعاتی تحقیق مربوطه است که جهتگیری تحقیق با توجه به تحقیقات قبلی در خصوص موضوع مربوطه را تعیین می‌کند. در این خصوص، استفاده از منابع معتبر با تعداد ارجاعات بالا در سایتهای معتبر علمی همچون موتور جستجوی گوگل‌اسکالِر می‌تواند ارزش و اعتبار پروپوزال را دوچندان کند.

سفارش پایان نامه

انجام پایان نامه

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٢:۱۸ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢۱ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه حقوق با محوریت مالکیت فکری

 

پایان نامه حقوق با محوریت مالکیت فکری

در پایان نامه حقوق با موضوع مالکیت فکری گفته می شود که امروزه بسیاری از فعالیتهای تجاری و اقتصادی محدود به بازار داخلی کشورها نیستند بلکه با عبور از مرزهای سرزمینی، بازارهای منطقه ای، فرامنطقه‌ای و جهانی را درنوردیده‌اند. بر اساس این پایان نامه، مالکیتهای فکری نیز با وجود ماهیت سرزمینی خود به دلیل ارزش تجاری منحصر به فردشان، محور عمده فعالیتهای اقتصادی پرسود شده و در میان متقاضیان بین‌المللی خود داد و ستد می‌شوند.

 

مساله مالکیت فکری در بسیاری از کشورهای توسعه یافته تا حدی اهمیت دارد که در بسیاری از موارد، نقض حقوق مربوط به آنها با مجازات و طرح دعاوی قضایی در مراجع حقوقی مواجه می‌شود. این در حالی است که بر اساس پایان نامه حقوق، علیرغم تلاشهای بسیاری که در داخل کشور به منظور به رسمیت شناختن حقوق مالکیت فکری صورت گرفته، کماکان چالشهای متعددی در زمینه این حوزه حقوقی وجود دارد و از این رو صاحبان حقوق مالکیت فکری نمی‌توانند به طور قطعی نسبت به اعاده حقوق خود در این زمینه اطمینان داشته باشند.

مالکیت فکری در عرصه بین‌المللی شامل دو بعد اصلی مالکیت فکری معنوی و مادی است. در  پایان نامه حقوق، یکی از مهمترین و شناخته شده ترین انواع مالکیت فکری، حق تکثیر یا همان کپی‌رایت است که به عنوان یکی از بحث‌برانگیزترین مفاهیم حقوقی در سالهای اخیر تبدیل شده است. به طور کلی، در این پایان نامه گفته  می‌شود که کپی‌رایت به عنوان یکی از محورهای اصلی حقوق فردی در بسیاری از کشورهای جهان شناخته می‌شود و نقض آن، به ویژه در خصوص آثار ادبی و هنری خسارات سنگینی را برای عامل خاطی در پی دارد. در این پایان نامه، مجازات و جرایم مترتب بر عامل ناقض حقوق مالکیت فکری و همچنین راهکارهای جلوگیری از این تخلف مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

انجام پایان نامه حقوق

سفارش پایان نامه حقوق

 

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۸:٤۳ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٠ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه حسابداری با موضوغ ساختار مالکیت

پایان نامه حسابداری با موضوغ ساختار مالکیت

درپایان نامه حسابداری گفته می شود که ساختار مالکیت یک شرکت یا کسب و کار می‌تواند بسیار متنوع باشد. از جمله مهمترین ساختارهای مالکیت می‌توان به مالکیت مدیریتی، دولتی و نهادی اشاره کرد. در این پایان نامه، ساختار مالکیت به مفهوم توزیع سهام نسبت به آرا، سرمایه و همچنین هویت مالکان سهام است. هر یک از انواع ساختار مالکیت، ارتباط مستقیمی با حاکمیت شرکتی دارد و از اینرو می‌تواند به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر عملکرد شرکت و بازدهی تاثیر بگذارد. در این پایان نامه، ساختار مالکیت نهادی به معنای مشارکت سهامداران و سرمایه‌گذاران نهادی شامل بانکها، شرکتهای بیمه و سایر نهادهای تجاری است. در پایان نامه حسابداری با  موضوع ساختار مالکیت گفته می‌شود که مالکیت نهادی می‌تواند سطح عدم تقارن اطلاعاتی و معضلات نمایندگی را کاهش دهد.

 

                                 

به طور کلی مفهوم "مالکیت" به منظور شناخت "ساختار مالکیت" یک شرکت یا کسب و کار از اهمیت اساسی برخوردار است. عموما درپایان نامه حسابداری با موضوع  ساختار مالکیت، مالکیت به عنوان حق تام و انحصاری برای استفاده، اجاره، فروش، اعطا و حتی تخریب یک دارایی مشخص تعریف می‌شود. در اینجا باید توجه داشت که دارایی تنها محدود به دارایی‌های مشهود نیست و می‌تواند شامل دارایی‌های نامشهود از جمله کپی‌رایت باشد. بر اساس این تعریف، یک طبقه‌بندی دیگر از ساختار مالکیت ارائه شده که شامل مالکیت انحصاری،‌ مشارکتی، مسئولیت محدود و ناسودبر (non-for-profit) است.

یک مساله قابل تامل آن است که در حال حاضر بسیاری از شرکتهای معتبر در کشورهای توسعه یافته، ساختار مالکیتی خود را از طرق مختلف (به ویژه مستقیما در سایت شرکت) برای عموم معرفی می‌کنند، در حالیکه در مورد بسیاری از شرکتهای داخلی، ساختار مالکیت به عنوان یک موضوع محرمانه تلقی شده و از اطلاع‌رسانی در مورد آن برای عموم خودداری می‌شود.

انجام پایان نامه حسابداری

سفارش پایان نامه حسابداری

مقاله ISI

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٧:۳٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۸ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه حقوق با موضوع حفظ دارایی هایتان بعد از افشای آنها

پایان نامه حقوق با موضوع حفظ دارایی هایتان بعد از افشای آنها

درپایان نامه حقوق افشای دارایی ها معمولاً و پرونده های دادگاهی ضروری ست ، و اطلاعات در موقعیت های مختلف خواسته می شود . به هر حال حفاظت از چیزهایی که بدست آورده شده اغلب دشوار است . برخی از آن پایان نامه حقوقو پرونده ها مربوط به ترک یک رابطه می باشد ، مانند طلاق از همسر ، زمانیکه بحث بر سر نیمی از دارایی بدست آمده در زمان زوجیت می باشد .

دارایی می تواند یک خانه ، زمین ، حسابهای بانکی ، اموال و انواع دیگر آن باشد . حتی برخی از دارایی هایی که در زمان قبل از ازدواج بدست آمده می تواند جزو این دارایی ها باشد که هنگام طلاق به همسر منتقل شود .

 

                          

در پایان نامه حقوق می خوانیم که راههای زیادی برای حفظ دارایی هنگام طلاق و تقسیم آن وجود دارد . اما برخی از آنها نیاز به وجود قرارداد قبل از ازدواج دارد که می تواند یک توافقنامه باشد . پایان نامه حقوق یا قراردادی برای حفظ پول های خاص از هر نوع طلاق یا شبیه آن . به هر حال در بسیاری از پرونده ها این برای مرد یا زن  بدون وجود نماینده حقوقی یا وکیل ممکن نیست . این تنها راه در دادگاست که در نظر قانونی الزام آور است . استخدام یک وکیل خانوادگی برای انتخاب بهترین مسیر و چگونگی پیگیری آن در حفظ دارایی بسیار مهم است .

درپایان نامه حقوق به منظور محافظت از حساب ، اموال و یا انواع دیگر دارایی از کسی در هنگام طلاق ، ایجاد بعضی پایان نامه و قراردادها در شرایط مختلف بسیار مهم می باشد . قرارداد قبل از ازدواج یکی از اسنادی ست که توانایی حفظ دارایی و املاک یک شخص در مقابل شخص دیگر را دارد . در پایان نامه و شرایط سخت همیشه  وجود دارد پس این موارد باید برای اطمینان با دقت بالایی در نظر گرفته شود

انجام پایان نامه حقوق 

سفارش پایان نامه حقوق

مقاله ISI

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٢:٢٥ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٤ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه کامپیوتر با محوریت تحلیل خوشه‌ای

پایان نامه کامپیوتر با محوریت تحلیل خوشه‌ای

در پایان نامه کامپیوتر با موضوع تحلیل خوشه‌ای یا خوشه بندی (clustering یا cluster analysis) گفته می شود که امروزه با توجه رشد و توسعه فناوریهای اطلاعاتی و ارتباطی و دسترسی گسترده همگانی به ابزارهای تبادل داده، مدیریت داده و ارائه راهکارهای بهبود عملکرد سیستمهای پردازش داده بیش از هر زمان دیگری ضروری به نظر می‌رسد. در این پایان نامه، موضوع خوشه‌بندی داده با توجه به حجم بی‌شمار داده هایی که در زمان حاضر به طرق مختلف و توسط عوامل گوناگون تولید می‌شوند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

خوشه‌بندی یا تحلیل خوشه‌ای در این پایان نامه به عنوان یک ابزار داده‌کاوی تعریف می‌شود که هدف از آن تقسیم مجموعه داده چندمتغیره به صورت خوشه‌ها (گروهها)ی "طبیعی" است. در واقع در پایان نامه کامپیوتر، حلیل خوشه‌ای و یا خوشه‌بندی، یک نام عمومی برای انواع متعددی از روشهای ریاضی است که از آنها به منظور یافتن شباهت میان اعضای یک مجموعه یا نمونه مورد بررسی استفاده می‌شود. تحلیل خوشه‌ای درپایان نامه کامپیوتر به طور کلی شامل شش مرحله است که عبارتند از: به دست آوردن ماتریس داده، استانداردسازیی ماتریس داده، محاسبه ماتریس شباهت، اجرای روش خوشه‌بندی، مرتب‌سازی مجدد داده‌ها و ماتریسهای شباهت و محاسبه ضریب همبستگی کوفِنتیک (Cophenetic correlation coefficient).

در این پایان نامه، تحلیل خوشه‌ای شامل انواع متعددی از الگوریتمهاست که از جمله مهمترین آنها می‌توان به خوشه‌بندی سلسله‌مراتبی، خوشه‌بندی افرازی (centroid based clustering)،‌ خوشه بندی مبتنی بر توزیع و خوشه‌بندی مبتنی بر دانسیته اشاره کرد. همچنین کاربردهای خوشه‌بندی بسیار متنوع بوده و در بسیاری از زمینه‌های مهندسی، پزشکی و بالاخص علم کامپیوتر کار برده می‌شود. یکی دیگر از کاربردهای مهم خوشه‌بندی، استفاده از آن در زمینه تحقیقات بازار به ویژه خوشه‌بندی مشتریان است که به تازگی مورد استقبال گسترده محققین قرار گرفته است.

انجام پایان نامه کامپیوتر

سفارش پایان نامه کامپیوتر

مقاله isi

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۸:۳٩ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۱ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه مدیریت با موضوع تصمیم ‌گیری چند معیاره

 

پایان نامه مدیریت با موضوع تصمیم ‌گیری چند معیاره

در پایان نامه مدیریت، مسائل متعددی در بسیاری از زمینه‌ها وجود دارد که حل آنها مستلزم تصمیم گیری براساس چند معیار است. به عنوان مثال، انتخاب تامین کننده مناسب، تصمیم‌گیری در خصوص اولویتهای مد نظر مشتریان، ارزیابی و رتبه‌بندی گزینه‌های سرمایه‌گذاری و بسیاری از موضوعات دیگر با استفاده از روشهای تصمیم‌گیری چندمعیاره انجام می‌شود. همچنین به تازگی بسیاری از محققین در پایان نامه از روشهای تصمیم‌گیری چندمعیاره در شرایط فازی استفاده می‌کنند.

 

 

روش های مختلفی برای ترکیب معیارهای مختلف و استنباط براساس مجموع آن ها وجود دارد. در پایان نامه مدیریت با موضوع تصمیم گیری چند معیاره، این روش ها به دو دسته روشهای ساده و روش ها (مدل ها)ی پیچیده تقسیم می‌شوند. برخی از روشهای ساده در این پایان نامه که معیار اصلی در آن ها، رفع مقیاس متغیرها و  میانگین‌گیری از آنها است، عبارت اند از روش رتبه‌بندی، روش استاندارد کردن، روش تقسیم بر انحراف معیار، روش تقسیم بر میانگین، روش تقسیم مقادیر بر یک عدد ثابت، روش شاخص بندی، روش ضریب محرومیت و روش مک گراناهان. اما برخی از روش ها و مدل های پیچیده تر در این پایان نامه عبارت اند از روش انحراف از اپتیمم، تحلیل عاملی، تحلیل ممیزی، فرآیند تحلیل سلسله مراتبی (AHP)، تاکسونومی عددی و تاپسیس (TOPSIS).

درپایان نامه مدیریت با موضوع تصمیم گیری چندمعیاره، انتخاب روش مورد استفاده شامل مراحل متعددی است که عبارتند از: تعریف اهداف و مقاصد مورد نظر برای  بکارگیری روش، انتخاب شاخصهایی برای ارزیابی قابلیت تکنیک ها، فهرست نمودن روشها به عنوان گزینه های قابل بررسی، تعیین قابلیت و عملکرد تکنیک ها، تشکیل ماتریس تصمیم که بر این اساس روشها بر پایه شاخص ها مورد بررسی قرار می‌گیرند و حل مسئله و انتخاب تکنیک برتر.

سفارش پایان نامه مدیریت

انجام پایان نامه مدیریت

مقاله ISI

 

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٧:۱٤ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۱ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه معماری با موضوع طراحی هتل

پایان نامه معماری با موضوع طراحی هتل

با توجه به گسترش و پیشرفت روزافزون صنعت توریسم در کشور ما، ساخت هتل های باکیفیت و مناسب برای جذب هرچه بیشتر جهانگردان و گردشگران داخلی از اهمیت بسزایی برخوردار است که این امر مهم انجام پایان نامه معماری با موضوع طراحی و ساخت هتل را اجتناب ناپذیر می نماید. در این مطلب به برخی از راهکارهای مناسب جهت طراحی هتل های زیبا و کاربردی در این نوع پایان نامه اشاره خواهد شد.

 

راهکارهای مناسب برای انجام پایان نامه معماری جهت طراحی هتل

در پایان نامه معماری، بیان می شود که طراحی و ساخت هتل در شهرهای توریستی نیازمند رعایت یک سری قوانین می باشد، زیرا برخی از این شهرهای توریستی دارای اقلیم های گوناگون و گاه نامساعدی هستند که برای مقابله با این مشکل باید از راهکار‌های مناسبی استفاده کرد. در هنگام انجام پایان نامه معماری، انتخاب سایت هتل بسیار اهمیت دارد و باید برای انتخاب سایت دقت کافی را به کار برد. در فرآیند انتخاب سایت هتل، هدف اصلی باید اصلاح نمودن وضعیت آبادانی منطقه و شهر و نیز بهبود موقعیت گردشگری شهر مورد نظر قرار داده شود. به طور مثال، در طراحی هتل در شهرهای سنتی و تاریخی کشور می توان از کانسپت هایی نظیر حیاط مرکزی، آب انبارها و طراحی باغ ایرانی استفاده کرد و در طراحی فضاهای داخلی هتل، بهتر است از المان ها و مصالحی همچون چوب، سنگ، آجر و خشت در جهت اشاعه تاریخ و فرهنگ غنی ایران بهره گرفته شود. در طی فرآیند طراحی باید نگرش های گوناگون معماری از قبیل نگرش اقلیمی و نظایر آن مورد توجه دانشجویان این رشته قرار بگیرد.

انجام پایان نامه معماری

سفارش پایان نامه معماری

 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱:٥٢ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱۱ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه کامپیوتر با محوریت شبکه حسگر بی‌سیم

پایان نامه کامپیوتر با محوریت شبکه حسگر بی‌سیم

پایان نامه کامپیوتر با موضوع حسگر بی سیم شبکه‌های حسگر بی‌سیم (Wireless Sensor Network) که بعضا با عنوان حسگر شبکه بی‌سیم نامیده می‌شوند، شبکههای متشکل از حسگرهای مستقل توزیع شده برای پایش (مانیتورینگ) و ثبت شرایط فیزیکی، زیست‌محیطی، پایش سازه‌ای ساختمانها، پایش فرآیند و کاربردهای صنعتی در زمینه پایش ماشین‌آلات، مراکز داده و غیره هستند.

                   

در پایان نامه کامپیوتر با موضوع شبکه حسگر بیسیم، یک شبکه حسگر بی‌سیم شامل چندین ایستگاه شناسایی موسوم به گره‌های حسگر است که هر یک از آنها کوچک، سبک و قابل حمل است. در این پایان نامه گفته می شود که این شبکه‌ها امکان اندازهگیری دما،‌ فشار، تابش، شدت ارتعاش، رطوبت و بسیاری از پارامترهای دیگر را فراهم می‌کنند. همچنین در حال حاضر، انواع پیشرفته شبکه‌های حسگر بی‌سیم در حال توسعه است و تحقیقات متعددی درپایان نامه کامپیوتر به منظور بهینه‌سازی  عملکرد آنها انجام می‌شود که از مهمترین آنها می‌توان به استفاده از الگوریتمهای بهینه‌سازی با اهداف مختلف اشاره کرد.

 

                           

در پایان نامه کامپیوتر،‌ از جمله مهمترین مشخصات شبکه حسگر بیسیم می توان به محدودیت مصرف انرژی گره‌ها با استفاده از باتریها، مقیاس‌پذیری، قابلیت مقاومت در برابر شرایط زیست‌محیطی حاد، سهولت استفاده و ناهمگنی گره‌ها اشاره نمود. در این پایان نامه، شبکه حسگر بیسیم گفته می شود که اندازه گره های جسگر در شبکه حسگر بیسیم می‌تواند از اندازه یک جعبه کفش تا یک ذره شن باشد. همچنین قیمت شبکه های حسگر بیسیم وابسته به پارامترهای کارکرد آنها از جمله مصرف انرژی، سرعت محاسباتی، پهنای باند و حافظه متفاوت است. شبکه حسگر بیسیم می‌تواند متشکل از صدها تا هزاران گره باشد که در آن هر گره به یک تا صدها حسگر متصل است. در این پایان نامه، شبکه حسگر بیسیم به طور گسترده مورد مطالعه قرار می گیرد و نرم‌افزارهای مدلسازی به منظور تحلیل و بهینه‌سازی عملکرد آنها استفاده می‌شود.

سفارش پایان نامه کامپیوتر

انجام پایان نامه کامپیوتر

مقاله ISI

 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٠٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٠ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه مکانیک با محوریت کشش عمیق

پایان نامه مکانیک با محوریت کشش عمیق

 

در پایان نامه مکانیک با موضوع کشش عمیق (deep drawing)، این فرآیند به عنوان یکی از فرآیندهای اصلی شکل دهی ورق فلزی شناخته می‌شود و یکی از مهمترین کاربردهای آن در صنعت خودرو به منظور ساخت قطعات مختلف بدنه اتومبیل است. همچنین کشش عمیق در بسیاری از حوزه های دیگر از جمله صنایع هواپیماسازی و بسته‌بندی کاربرد دارد. در این پایان نامه، عوامل متعددی وجود دارند که کنترل و بهینه سازی آنها به منظور دستیابی به خواص مطلوب از اهمیت اساسی برخوردار است. از جمله مهمترین این عوامل می توان به جریان ماده، تعیین ابعاد ورق و برآورد نیروی لازم برای شکل‌ دهی اشاره کرد.

 

 

در پایان نامه مکانیک با موضوع کشش عمیق، کشش عمیق به عنوان یک فرآیند شکل‌دهی معرفی می شود که توامان شامل شرایط کشش و فشار می‌باشد. در صنعت خودرو، فرآیند کشش عمیق عمدتا با استفاده از ابزارهای صلب انجام می‌شود. اجزای اصلی لازم به منظور اجرای فرآیند کشش عمیق عبارتند از: سمبه (punch)، قالب (die) و ورق‌گیر (blank holder) (نگهدارنده ورق). لازم به ذکر است که سمبه و قالب مورد استفاده به منظور کشش عمیق غالبا از جنس فولادهای ابزار می‌باشند.

در این پایان نامه گفته می شود که هنگام انجام کشش عمیق بر روی قطعات پیچیده خودرو، معمولا ترکیبی از اتساع و کشش عمیق اتفاق می‌افتد. همچنین در پایان نامه مکانیک با موضوع کشش عمیق، استفاده از روانکار و کنترل اصطکاک در این فرآیند از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که می‌تواند به طور مستقیم و یا غیر مستقیم  بر خواص محصول نهایی تاثیر بگذارد.

در این پایان نامه، فرآیند کشش عمیق به عنوان یکی از فرآیندهای نسبتا ارزان شکل دهی معرفی می شود و پارامترهای مختلف موثر بر آن به طرق مختلف از جمله استفاده از نرم افزارهای شبیه‌سازی اجزای محدود مورد مطالعه قرار می‌گیرد.

سفارش پایان نامه مکانیک

انجام پایان نامه مکانیک

مقاله ISI

 

 

 

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱۱:٤٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٩ خرداد ،۱۳٩٦

نرم افزار spsss و تحلیل آن در پایان نامه حسابداری

نرم افزار spsss و تحلیل آن در پایان نامه حسابداری


نرم افزار spss یک سیستم مدیریت داده می باشد که به شما خروجی جدول و نمودار و ... تحویل می دهد.
برای استنباط و نتیجه گیری علمی از اطلاعات و یافته های پایان نامه  از علم آمار بهره می گیریم و ابزار دست یابی به این استنباط در پایان نامه حسابداری نرم افزار  spss می باشد.
یک محقق برای راستی آزمایی درستی و نادرستی فرضیات خود باید ابتدا فرضیات را به صورت آماری تعریف کنند و دیتا را در نرم افزار وارد کنند و در نوار ابزار به منوی آنالیز مراجعه کرده و استنباط آماری مورد نظر را انجام دهند.
دستورات مورد استفاده در این نرم افزار رگرسیون، سری زمانی، آزمون همبستگی، واریانس، آزمونهای ناپارامتری و جدوا توافقی می باشد که به دستیابی به این تحلیل ها کمک می نماید و می توانند محققین از انها استفاده کنند.
1-  جدول و نمودار از خروجی آماری می دهد.
2-   توابع ریاضی مثل قدر مطلق، توابع مثلثاتی و ... را انجام می دهد.
3-   توزیع های گسسته و پیوسته را تهیه می کند. 
4-   آنالیز واریانس و کوواریانس را انجام می دهد.
5-    محاسبه انواع آمار توصیفی را انجام می دهد.
6-  می تواند با نرم افزارهای دیگر تبادل اطلاعات را مهیا سازد.

 

                                                                                      

 

هدف متخصصین editexperts  ارائه خدمات آماری تخصصی در نگارش پایان نامه حسابداری و پایان نامه مدیریت و پایان نامه اقتصاد می باشد.در پایان نامه نرم افزاری مثل  پایان نامه حسابداری کار علمی با آموزش گام به گام نرم افزار شما انجام می پذیرد.
برای سفارش پایان نامه و به خصوص پایان نامه حسابداری با استفاده از نرم افزار های آماری به بخش ثبت پروژه سایت مراجعه کنید و کارشناسان ما در اسرع وقت  بهترین مشاوره علمی را به شما ارائه خواهند داد.


سفارش پایان نامه

انجام پایان نامه حسابداری

مقاله ISI

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٩:٤٢ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٩ خرداد ،۱۳٩٦

نرم افزار spsss و تحلیل آن در پایان نامه حسابداری

نرم افزار spsss و تحلیل آن در پایان نامه حسابداری


نرم افزار spss یک سیستم مدیریت داده می باشد که به شما خروجی جدول و نمودار و ... تحویل می دهد.
برای استنباط و نتیجه گیری علمی از اطلاعات و یافته های پایان نامه  از علم آمار بهره می گیریم و ابزار دست یابی به این استنباط در پایان نامه حسابداری نرم افزار  spss می باشد.
یک محقق برای راستی آزمایی درستی و نادرستی فرضیات خود باید ابتدا فرضیات را به صورت آماری تعریف کنند و دیتا را در نرم افزار وارد کنند و در نوار ابزار به منوی آنالیز مراجعه کرده و استنباط آماری مورد نظر را انجام دهند.
دستورات مورد استفاده در این نرم افزار رگرسیون، سری زمانی، آزمون همبستگی، واریانس، آزمونهای ناپارامتری و جدوا توافقی می باشد که به دستیابی به این تحلیل ها کمک می نماید و می توانند محققین از انها استفاده کنند.
1-  جدول و نمودار از خروجی آماری می دهد.
2-   توابع ریاضی مثل قدر مطلق، توابع مثلثاتی و ... را انجام می دهد.
3-   توزیع های گسسته و پیوسته را تهیه می کند. 
4-   آنالیز واریانس و کوواریانس را انجام می دهد.
5-    محاسبه انواع آمار توصیفی را انجام می دهد.
6-  می تواند با نرم افزارهای دیگر تبادل اطلاعات را مهیا سازد.

 

                                                                                      

 

هدف متخصصین editexperts  ارائه خدمات آماری تخصصی در نگارش پایان نامه حسابداری و پایان نامه مدیریت و پایان نامه اقتصاد می باشد.در پایان نامه نرم افزاری مثل  پایان نامه حسابداری کار علمی با آموزش گام به گام نرم افزار شما انجام می پذیرد.
برای سفارش پایان نامه و به خصوص پایان نامه حسابداری با استفاده از نرم افزار های آماری به بخش ثبت پروژه سایت مراجعه کنید و کارشناسان ما در اسرع وقت  بهترین مشاوره علمی را به شما ارائه خواهند داد.


سفارش پایان نامه

انجام پایان نامه حسابداری

مقاله ISI

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۸:٢۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٩ خرداد ،۱۳٩٦

تحلیل پایان نامه حسابداری

تحلیل پایان نامه حسابداری

در سالهای اخیر تحقیقاتی انجام شده است که طی آن بررسی بخش تحلیل پایان نامه های کارشناسی ارشد رشته های علوم انسانی به خصوص پایان نامه حسابداری با هدف مشخص کردن نوع  تحلیل و رویکرد آن درپایان نامه حسابداریدر ایران انجام شد. در این تحقیق 116 پایان نامه حسابداری بررسی شد و این جامعه از دانشگاه تهران،شهید چمران اهواز ، شیراز و دانشگاه علوم و تحقیقات انتخاب شد. دوره زمانی تحقیق سال 1391 می باشد. 
روش تحقیق این  پژوهش با استفاده از روشهای تحلیل کمی محتوا و روش تجزیه و تحلیل خروجی آماری بوده است.
ازنتایج این پژوهش به مواردی دست یافته شد که قابل بحث می باشد.

                        

                                                                                                                                                                                                                                            

 

 


1-   در پایان نامه حسابداری دفاع شده توسط دانشجویان آقا و همچنین استاد راهنمای آقا در مقایسه با دانشجویان خانوم و استادان راهنمای خانم  از لحاظ آماری در اولویت قرار دارند.
2-  در مورد مطالعه موردیپایان نامه حسابداریبیشتر بورس اوراق بهادار جامعه هدف بوده است .
3-  مکان جغرافیایی انجام پایان نامه بیشتر شهر تهران در اولویت بوده است.
4-   اولویت نرم افزارهای انجام شده دراغلب پایان نامه حسابداریاز بعد نتایج آماری، تحقیق کاربردی بوده است و نرم افزار غالب تحلیل فصل 4 پایان نامه ، نرم افزار SPSSS بود.

با توجه به ابن تحقیق نشان داده می شود که در آن بازه بیشتر تحقیقات پایان نامه ها و مراکز دانشگاهی در پایان نامه حسابداری چه سمت و سویی دارند. حتی می  توان بررسی کرد عومل تاثیر گذار در این امر چه بوده است و چگونه می توان سمت و سوی تحقیقات دانشگاهی را به سمتی برد که نیلزهای جامعه را از لحاظ اقتصادی و بحران های موجود رفع کند.
کارشناسان متخصص پایان نامه حسابداری شرکت editexpertss  با توجه به تحقیقات انجام شده در سالهای اخیر بروز ترین موضوعات را به شما پیشنهاد داده و قدم به  قدم شما را یاری خواهند داد.

انجام پایان نامه حسابداری

سفارش پایان نامه حسابداری

مقاله ISI

 

 

 
 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۸:٠٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٩ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه حقوق و موضوعات مطرح در انجام آن

پایان نامه حقوق و موضوعات مطرح در انجام آن


برای نگارش یک  پایان نامه حقوق و دفاع از آن مواردی هست که در تهیه پایان نامه باید دقت کرد مواردی از قبیل نوع تحلیل انتخابی، جدید بودن موضوع، رفرنس های موجود و کارهای پیشین انجام شده در آن حیطه موضوعی می باشد.
موضوعات مطرح  در پایان نامه حقوق
موضوعات نگارش پایان نامه حقوق گرایش جرم شناسی :
حقوق بشر، جرم شناسی ، جامعه شناسی کیفری، عدالت کیفری، حقوق جزای بین الملل و غیره....

 


موضوعات پایان نامه حقوق خصوصی :
اسناد هویتی، ، امضا و اسناد الکترونیکی، قراردادهای ساختمانی ، بررسی تطبیقی حقوق و قراردادها بین ایران و انگلیس یا ایران و فرانسه، مقابله با دخانیات ، حکم غیابی، خسارات صدمات بدنی و شیوه های جبران آنها ، قوانین و مقررات ثبت احوال، امنیت شهود، خیارات در قراردادها ، اطاله دادرسی، اهدای جنین، هویت الکترونیک ، مال مشاع ، وضعیت پناهندگان و ادعای تابعیت، ثبت اختراعات و غیره...
موضوعات پایان نامه حقوق بین الملل :
حقوق بین المللی انرژی، تروریسم، دیوان کیفری بین المللی، بررسی تطبیقی نظام حقوقی ایران وکشورهای دیگر، مسئله جدایی طلبی، عملکرد صلیب سرخ، خسارات جنگی،خسارت ناشی از جرم بین المللی، جرم در حقوق بین الملل، خسارات محیط زیستی و غیره...

دپارتمان پایان نامه حقوق editexperts  با توان کارشناسان حرفه ای در نگارش پایان نامه حقوق شما را در رسیدن به یک نتیجه مطلوب همراهی می کنند. انتخاب موضوع پایان نامه حقوق برای انجام پایان نامه در رشته های مختلف با توجه به مقالات انجام شده  خارجی در سالهای اخیر انجام می گردد و این موضوعات بومی شده و نوآوری به آن اضافه می شود.
برای سفارش پایان نامه ثبت پروژه مراجعه فرمائید وبعد از ثبت اطلاعات شما، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی می کنند.
سفارش پایان نامه

مقاله isi

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٢:۱۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٩ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه حسابداری و ضرورت های آن

پایان نامه حسابداری و ضرورت های آن


برای نگارش یک  پایان نامه حسابداری و دفاع از آن مواردی هست که دانشجویان باید دقت کنند مواردی از قبیل نوع نرم افزار انتخابی و دیتا های که برای نگارش پایان نامه حسابداری باید تهیه شود.
موضوعات مورد بررسی در پایان نامه حسابداری
پیش بینی مالی شرکتها و سود و زیان آنها
حسابرسی و حسابرس و روابط حسابرس و هزینه خدمات حسابرسی
اخلاق شرکتی و بررسی مسئولیتهای اجتماعی
سوده و بازده سهام در بازارر بورس اوراق بهادار
مدیریت سود و قیمت گذاری کالا و خدمات
ص‍ورت‍ه‍ای‌ م‍ال‍ی و عملکرد بوجه سالیانه‌
مالیات و فرار مالیاتی و کسر جرایم مالیاتی
صندوق  های سرمایه گذاری
تاثیرات خصوصی سازی
ارزش گذاری دارایی ها 
تاثیرات توروم بر نرخ قیمت و سود
و غیره...

 


دپارتمان حسابداری  و  مدیریت مالی editexperts  با توان کارشناسان حرفه ای در آموزش نگارش پایان نامه حسابداری شما را یاری می رسانند. کارشناسان مسلط به نرم افزار های تخصصی مورد استفاده در پایان نامه حسابداری برای ورود دیتا و تحلیل دیتا جمع آوری شده تحلیل کیفی و کمی با بالاترین کیفیت و با استفاده از مدلهای ترکیبی انجام می دهند . انتخاب موضوع پایان نامه  با توجه به مقالات بیس خارجی سال اخیر انجام می گردد و بومی سازی و نوآوری به این موضوعات اضافه می کنند.
همچنین شما در حین انجام پایان نامه می توانید لحظه به لحظه با متخصصین در ارتباط باشید و از راهنمایی ایشان بهره بگیرید.
شما برای سفارش پایان نامه می توانید به بخش ثبت پروژه مراجعه فرمائید و اطلاعات و توضیحات لازم را وارد کنید سپس کارشناسان به  شما  مشاوره تخصصی می دهند و طبق توافق کار شما شروع می شود و فصل به فصل به شما تحویل داده می شود تا اگر تغییراتی مد نظرتان است اعمال شود.
سفارش پایان نامه

مقاله isi

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٢:٠٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٩ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه مکانیک با محوریت آلیاژسازی مکانیکی

پایان نامه مکانیک با محوریت آلیاژسازی مکانیکی

آلیاژسازی مکانیکی در پایان نامه مکانیک، فرآیندی است که امکان تولید یک ماده همگن را با استفاده از آسیاب گلوله‌ای انرژی بالای ذرات پودری فراهم می‌کند. این فرآیند به عنوان یک فرآیند حالت جامد پودری طبقه‌بندی می‌شود که از طریق برخورد پودرها با گلوله‌ها و جوش سرد (cold selding) منجر به مخلوط‌سازی پودرها می‌شود. در پایان نامه مکانیک با موضوع آلیاژسازی مکانیکی،‌ این روش به طور گسترده  به منظور تولید مواد پیشرفته شامل مواد تعادلی، غیرتعادلی (ذرات آمورف، مواد نانوکریسنالین) و مواد نانوکامپوزیتی به کار برده می‌شود. همچنین بعضا در پایان نامه از آلیاژسازی مکانیکی به منظور احیای برخی از اکسیدهای فلزی توسط آسیاب پودرهای اکسیدی با  عوامل کاهنده فلزی در دمای اتاق استفاده می‌شود.

 

 

فرآیند آلیاژسازی مکانیکی غالبا در پایان نامه مکانیک به منظور تولید آلیاژها و ترکیباتی به کار برده می‌شود که تولید آنها توسط روشهای ذوب و ریخته‌گری معمول دشوار است. در این پایان نامه، عوامل و پارامترهای متعددی وجود دارند که باید به منظور دستیابی به خواص بهینه محصول نهایی آلیاژسازی مکانیکی به دقت کنترل شوند. از جمله مهمترین این عوامل می‌توان به کنترل اتمسفر، انتخاب نسبت گلوله به پودر، انتخاب عامل کنترل (control agent)، سرعت و زمان آلیاژسازی اشاره کرد.

یکی از مهمترین کاربردهای آلیاژسازی مکانیکی در پایان نامه مکانیک، تولید آلیاژهای استحکام‌بخشی شده توسط توزیع فازهای اکسیدی و همچنین کامپوزیتهای فلزی است. اجرای بهینه فرآیند آلیاژسازی مکانیکی مستلزم مراحل متعددی است که هر یک از آنها به طور مستقیم و یا غیر مستقیم بر خواص محصول نهایی تاثیر می‌گذارند. مراحل ضروری پیش از آسیاب عبارتند از مخلوط‌ سازی پودر، ایجاد خلا و یا استفاده از گازهای محافظ به منظور جلوگیری از اکسیداسیون و آلودگی. همچنین پس از آسیاب گلوله‌ای، مراحل گاززدایی و بعضا اکستروژن و نورد انجام می‌شود.

سفارش پایان نامه

انجام پایان نامه مکانیک

 

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٧:٢٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۸ خرداد ،۱۳٩٦

فرضیه تحقیق در پروپزال یک پایان نامه

فرضیه تحقیق در پروپزال یک پایان نامه
 در مطالب پیشین آموزش نگارش پروپزال در مورد بیان مسئله و ضرورت های آن صحبت شد. در این متن قصد داریم تا شما را با نحوه نگارش یک فرضیه در پروپزال آشنا کنیم. یک محقق همیشه بعد از تدوین بیان مسئله با توجه به قدرت ذهنی خود حدس هایی برای حل مشکلات مربوط مسئله مطرح شده دارد و  از همین حدس ها برای طرح فرضیه تحقیق بهره می گیرد. 
بنابراین می توان فرضیه تحقیق پروپزال یک پایان نامه را یک پیش داوری دانست که با تحقیق و مطالعه کارهای پیشین باید مباحثی که منجر به قبولی یا رد آن فرضیه شده٬٬ محک زده شود.

 

 

ویژگیهای فرضیه پروپزال
1- روش مشخص 
2- حدود مشخص و مختصر 
3- قابل اندازه گیری 
4-  قابل فهم بودن
نقش فرضیه در پیشبرد اهداف تحقیق
مطالعه منابع و مرور کارهای پیشین باید چارچوب داشته باشد و در این صورت ادبیات مربوط به موضوع تحقیق سازمان یافته می شود و کمک می کند مطالعه منابعی که ربطی به تحقیق ندارند وقت شما را هدر ندهد و جهت فکری را عوض نکند و به فکر و تحقیقات شما جهت می دهد و پایان نامه را در جهت مشخص به جلو هدایت می کند.
همچنین نکته ضروری این است که محقق را نسبت به جوانب موقتی مسئله تحقیق کنجکاو  می کند. فرضیه کمک می کند تا شما مسئله پروپزال را بهتر به خواننده و خودتان آشکار سازید و مهمتر از همه روش های تهیه دیتا را تعیین کند.
 فرضیه به شما چهار چوب مشخص تحلیل دیتا ی پایان نامه را فراهم کرده و بحث و تجزیه و تحلیل را سمت و سو داده و  نتیجه گیری از آن را آسان می کند.
کارشناسان شرکت editexperts.ir به شما کمک می کنند تا بهترین پروپزال را نگارش کرده و فرضیات مناسب تحقیق را برگزینید.
سفارش پایان نامه

 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٢:٤٦ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۸ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه | بیان مسئله در پایان نامه

بیان مسئله در پایان نامه


در پایان نامه بیان مسئله جز اصلی و ابتدایی یک پروپزال پژوهشی می باشد. پروپزال شما در بخش بیان مساله به صورت متمرکز یک موقعیت بحرانی را شرح می دهد سپس راه حل پیشنهادی خود را برای رهایی از بحران و حل مسئله مطرح می کنید و در نهایت باید پیش بینی کنید که پس از انجام پژوهش و حل مساله به چه نقطه ایده آل و اهدافی دست خواهید یافت.
 به زبان ساده  بیان مساله در پروپزال یک پایان نامه مسیر حرکت ما  از یک مسئله و مشکل و نقطه بحرانی به هدف نهایی پژوهشگر است.
 در یک کلام باید بگوییم که بیان مساله یک جمله کلیدی و نقطه کانونی پروپزال یک پایان نامه است که با جمله های دیگر بسط داده  می  شود. خود مسئله همیشه با استناد به یافته های پیشین و تراوش ذهنی محقق شکل می گیرد.

 

                                                                                          


 در این متن ما قصد داریم مسئله ی یک پروپوزال را برای شما شرح داده و نکات ضروری آن را یادآوری کنیم.
نکات زیر در نگارش یک بیان مسئله استاندارد پژوهشی ضروری است :
تعریف مساله :  توضیح اساس وجودی موضوع ، ابعاد و وسعت آن در یک مقدمه کوتاه
اهمیت مساله :  با مرور بر منابع جدید در مورد مشکلات مطرح
راه حلهای موجود : با توجه به نتیجه بحث و تحلیل مد نظر منابع سابق 
لزوم اجرای پژوهش: مشکلات  ناشی از وجود این مشکل و بیان مسئله و تاثیرات و تبعات وجود این مشکا و عدم رفع آن 
بعد از خواندن این متن انتظار می روز شما بتوانید با مروز یک موضوع بتواندی این ساختار را در بیان مسئله پروپزال خود پیاده کنید تا بتوانید ذهن خواننده را به سمت هدفی که دارید سوق دهید و لزوم نگارش پروپزال هم این می باشد .
کارشناسان editexperts  در زمینه نگارش بیان مسئله شما را یاری خواهند داد و آموزشهای این مجموعه می تواند پاسخگوی سوالت شما باشد.
سفارش پایان نامه

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٢:٤٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۸ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه عمران با موضوع روانگرایی خاک

پایان نامه عمران با موضوع روانگرایی خاک

در پایان نامه عمران، منظور از روانگرایی خاک، پدیده افت استحکام و سفتی خاک در اثر اعمال تنش بیرونی از جمله زمین لرزه یا تغییر ناگهانی وضعیت تنشی است. در این پایان نامه گفته می شود که خاکهای دانه‌ای متشکل از مخلوطی از فضاهای حفره‌ای هستند و هنگام وقوع شوک زمین لرزه، فضاهای حفره‌ای پر شده توسط آب دچار فروپاشی می‌ شوند و در نتیجه حجم کلی خاک کاهش می ‌یابد. در  پایان نامه عمران گفته می شود که این فرآیند موجب افزایش فشار آب بین دانه‌های خاک می ‌شود و در نتیجه مقاومت خاک در برابر تنش برشی کاهش می‌یابد. بنابراین در این پایان نامه، پدیده روانگرایی منجر به ایجاد حالت مشابه با مایع در توده خاک می ‌گردد.

 

                                                                                                                                                                                                                                   

 

 

روانگرایی خاک از اهمیت بسیار بالایی در حفظ سلامت و ایمنی سازه برخوردار است و مستقیما بر قابلیت اتکای پی ساختمان تاثیر می ‌گذارد. در  پایان نامه عمران با موضوع روانگرایی خاک گفته می ‌شود که این پدیده تاکنون منجر به وقوع خسارات قابل توجهی شده است که از جمله مهمترین آنها می ‌توان به زلزله سال 19766 شهر تانگشان کشور چین اشاره کرد. همچنین روانگرایی خاک به نوبه خود می ‌تواند منجر به وقوع پدیده‌ های دیگری از جمله زمین‌ ‌لغزش (landslide) و جوشش ماسه (sand blow) شود. به عنوان مثال، زمین لرزه سال 1964 در آلاسکا منجر به وقوع پدیده زمین‌لغزش ناشی از روانگرایی خاک شد و خسارات هنگفتی را به بار آورد.

در این پایان نامه، روانگرایی خاک با استفاده از روشهای گوناگون مورد بررسی قرار می‌ گیرد. از جمله  مهمترین موضوعات مورد بررسی می‌توان به ارزیابی پتانسیل روانگرایی خاک، تاثیر عوامل مختلف بر آن و استفاده از روشهای تحلیلی، عددی و نرم‌افزاری به منظور تحلیل آن اشاره کرد.

انجام پایان نامه عمران

سفارش پایان نامه عمران

مقاله ISI

پایان نامه عمران با موضوع روانگرایی خاک

 

در پایان نامه عمران، منظور از روانگرایی خاک، پدیده افت استحکام و سفتی خاک در اثر اعمال تنش بیرونی از جمله زمین لرزه یا تغییر ناگهانی وضعیت تنشی است. در این پایان نامه گفته می شود که خاکهای دانه‌ای متشکل از مخلوطی از فضاهای حفره‌ای هستند و هنگام وقوع شوک زمین لرزه، فضاهای حفره‌ای پر شده توسط آب دچار فروپاشی می‌ شوند و در نتیجه حجم کلی خاک کاهش می ‌یابد. در  پایان نامه عمران گفته می شود که این فرآیند موجب افزایش فشار آب بین دانه‌های خاک می ‌شود و در نتیجه مقاومت خاک در برابر تنش برشی کاهش می‌یابد. بنابراین در این پایان نامه، پدیده روانگرایی منجر به ایجاد حالت مشابه با مایع در توده خاک می ‌گردد.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                   

 

 

 

 

 

روانگرایی خاک از اهمیت بسیار بالایی در حفظ سلامت و ایمنی سازه برخوردار است و مستقیما بر قابلیت اتکای پی ساختمان تاثیر می ‌گذارد. در  پایان نامه عمران با موضوع روانگرایی خاک گفته می ‌شود که این پدیده تاکنون منجر به وقوع خسارات قابل توجهی شده است که از جمله مهمترین آنها می ‌توان به زلزله سال 19766 شهر تانگشان کشور چین اشاره کرد. همچنین روانگرایی خاک به نوبه خود می ‌تواند منجر به وقوع پدیده‌ های دیگری از جمله زمین‌ ‌لغزش (landslide) و جوشش ماسه (sand blow) شود. به عنوان مثال، زمین لرزه سال 1964 در آلاسکا منجر به وقوع پدیده زمین‌لغزش ناشی از روانگرایی خاک شد و خسارات هنگفتی را به بار آورد.

 

در این پایان نامه، روانگرایی خاک با استفاده از روشهای گوناگون مورد بررسی قرار می‌ گیرد. از جمله  مهمترین موضوعات مورد بررسی می‌توان به ارزیابی پتانسیل روانگرایی خاک، تاثیر عوامل مختلف بر آن و استفاده از روشهای تحلیلی، عددی و نرم‌افزاری به منظور تحلیل آن اشاره کرد.

 

انجام پایان نامه عمران

 

سفارش پایان نامه عمران

 

مقاله ISI

 

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۸:۳٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٧ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه عمران با محوریت ظرفیت باربری

پایان نامه عمران با محوریت ظرفیت باربری

 

در پایان نامه عمران با موضوع ظرفیت باربری خاک به مفهوم قابلیت تحمل بارهای اعمالی به زمین توسط خاک به کار می‌رود. ظرفیت  باربری خاک یکی از مهمترین پارامترهای خاک است که به نوبه خود به عوامل مختلف دیگری از جمله استحکام برشی، دانسیته و نفوذپذیری خاک وابسته است. در این پایان نامه، این پارامتر به عنوان ماکزیمم فشار تماسی متوسط بین پی (شالوده) و خاک معرفی می‌شود و غالبا سه مُد گسیختگی آنرا محدود می‌سازند که عبارتند از: گسیختگی برشی عمومی، گسیختگی برشی موضعی و گسیختگی برشی پانچ (سوراخ شدگی).

 

                                                       

 

در پایان نامه عمران، نظریات مختلفی در خصوص ظرفیت باربری خاک معرفی و به کار برده می‌شوند که از جمله مهمترین آنها می‌توان به نظریه تِرزاقی (Terzaghi) اشاره کرد. بر اساس نظریه تِرزاقی، یک پی (شالوده) در صورتی سطحی (shallow) نامیده می‌شود که عمق آن نسبت به عرضش کمتر بوده و یا برابر با آن باشد. با اینحال، در این پایان نامه گفته می‌شود که بررسیهای بعدی نشان داده در صورتی که عمق پی سه تا چهار برابر عرض آن باشد نیز می‌تواند به عنوان پی سطحی طبقه‌بندی شود.

لازم به ذکر است که ظرفیت باربری از اهمیت بسیار بالایی در بسیاری از حوزه‌های مهندسی مرتبط با ساختمان، از جمله ژئوتکنیک و مهندسی عمران برخوردار است. بررسی این پارامتر تنها محدود به خاک نمی‌باشد و در پایان نامه عمران، ظرفیت باربری شمع‌ها و پی‌ها (بالاخص پی‌های سطحی) به طور گسترده مورد مطالعه قرار می‌گیرد. همچنین در این پایان نامه از روشهای تحلیلی، نرم‌افزاری و مدلسازی به منظور  بررسی ظرفیت باربری استفاده می‌شود.

 

سفارش پایان نامه عمران

انجام پایان نامه عمران

مقاله Isi

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٧:٠٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٧ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه عمران با محوریت بتن مسلح الیافی

پایان نامه عمران با محوریت بتن مسلح الیافی

 

در پایان نامه عمران  با موضوع بتن مسلح الیافی، این ماده به عنوان یک ماده کامپوزیتی (مرکب) شناخته می‌شود که توسعه و کاربرد آن در سالهای اخیر در سطح گسترده مورد توجه قرار گرفته است. در این پایان نامه، بتن مسلح الیافی عموما شامل الیاف غیر پیوسته با توزیع نسبتا یکنواخت است و انواع مختلف الیاف در ساخت آن به کار برده می‌ شوند. در اینپایان نامه از جمله  مهمترین الیاف مورد استفاده در بتن مسلح الیافی می توان به الیاف شیشه‌ای، الیاف فولادی و الیاف طبیعی اشاره کرد که هر یک از آنها خواص منحصر به فردی را در بتن نهایی ایجاد می‌کنند. همچنین الیاف پلی‌پروپیلن، نایلون و آزبست به عنوان پرکاربردترین الیاف مورد استفاده در ساخت بتن مسلح محسوب می‌شوند و به تازگی استفاده از الیاف مصنوعی، به ویژه در بتنهای خودمتراکم مورد توجه محققین قرار گرفته است.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

درپایان نامه عمران  با موضوع بتن الیافی، از جمله اهداف اصلی استفاده از الیاف می‌توان به ارتقای مقاومت در برابر تشکیل ترک، کاهش نفوذپذیری بتن و برخی دیگر از خواص مکانیکی و فیزیکی آن اشاره کرد. در این پایان نامه گفته می‌شود که عوامل متعددی از جمله سفتی نسبی بتن نسبت به الیاف، درصد الیاف و نسبت طول به قطر الیاف (Aspect Ratio) در خواص نهایی بتن مسلح الیافی نفش دارند. در پایان نامه عمران ، افزودن الیاف به بتن به عنوان یکی از روشهای موثر ساخت بتن بهینه انجام می‌شود و یکی از مسائل مهم در این پایان نامه، شناخت مواد مورد استفاده به عنوان الیاف در ساخت بتن است که در دستیابی به خواص بهینه از اهمیت اساسی برخوردار است.

سفارش پایان نامه عمران

انجام پایان نامه عمران

مقاله isi

  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ٦:٥٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٧ خرداد ،۱۳٩٦

پایان نامه مدیریت با موضوع بازاریابی

پایان نامه مدیریت با موضوع بازاریابی

در پایان نامه مدیریت بدون تردید بازاریابی یکی از مفاهیمی است که بیشترین حجم تحقیقات دانشگاهی و کاربردی در سالهای اخیر پیرامون آن انجام شده است. به طور کلی درپایان نامه مدیریت با موضوع بازاریابی، تمامی فرآیندهای مدیریتی که منتج به تبدیل یک ایده تجاری به محصول می‌شوند، در قالب مفهوم بازاریابی شناخته می‌شوند. در این پایان نامه یکی از مهمترین مفاهیم، 4 پی (P) بازاریابی است که شامل تعیین،‌انتخاب و توسعه یک محصول (Product)، تعیین قیمت (Price)، انتخاب کانال توزیع برای تامین دسترسی مشتری (مکان:Place) و طراحی و اجرای یک استراتژی تبلیغ (Promotion) می‌باشد.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

درپایان نامه مدیریت با موضوع بازاریابی، بازاریابی با محوریت تنظیم و هدایت کسب و کار با توجه به نیازها و رضایتمندی مشتری انجام می‌شود. در واقع در این پایان نامه اینگونه گفته می‌شود که بازاریابی شامل تمامی فعالیتهایی است که یک کسب و کار یا شرکت به منظور جذب و حفظ مشتریان انجام می‌دهد. همچنین یکی از موضوعات مهم دیگر درپایان نامه مدیریت با موضوع بازاریابی، مفهوم "ارزش"  است که به طور گسترده در زمینه بازاریابی مورد بررسی قرار می‌گیرد. ارزش در حوزه بازاریابی به مفهوم میزان تطابق یک محصول یا خدمت با نیازها و یا خواسته‌های یک مشتری است که با تمایل او به پرداخت ارزیابی می‌شود. در این پایان نامه، بازاریابی به عنوان یکی از گسترده‌ترین مفاهیم علم مدیریت مطرح است که موضوعات مختلفی از جمله حفظ مشتریان، وفاداری مشتریان، رفتارهای مشتریان و بخش‌بندی مشتریان را در بر می‌گیرد. همچنین به تازگی موضوعات مختلف دیگری از جمله بازاریابی در محیطهای آنلاین و شبکه‌های اجتماعی مورد توجه بسیاری از محققین قرار گرفته است. 

انجام پایان نامه مدیریت

سفارش پایان نامه مدیریت

مقاله isi

 
  
نویسنده : ادیت اکسپرتس ; ساعت ۱٠:٠۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱ خرداد ،۱۳٩٦